Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni férfiak, akiket gyakort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni férfiak, akiket gyakorta elutasítanak nők. Ti gondolkodtatok már, hogy mi lehet a hiba, hogy nem kelletek a nőknek? Én nehezen hiszem férfiként, hogy a kinézetetek miatt, sokszor látom, hogy minden 3. nőnek bottal sem piszkálom meg párja van.

Figyelt kérdés

Tényleg sokat mászkálok itt-ott városokban, és tényleg az van, hogy minden 3. huszonhat év feletti (kb) nőnek előnytelen, vagy totál külsőre nem jópasi típusú párja van. Való igaz, hogy ilyen 23 éves korig a legtöbb az ilyen díszpasikat keresik a nők, de utána kb minden 3. nak full elhízott, átlag arcú párja van. Pl ez a férfi a képen, ilyet vagy ehhez hasonlót nagyon sokszor látok 26-27 feletti nőkkel.


[link]


Szerintem totál hidegen hagyja őket a kinézet, hanem mást keresnek az első pillanattól. A biztonságérzetet. Azt a karizmát, a kisugárzást. Hogy érezzék, hogy te igazi családfenntartó jó szociális kapcsolatokkal rendelkező férfi vagy. Ezek nagy része megnyerő modorú, beszédű, soha nem érezni rajtuk a bizonytalanságot. Normális jó munkájuk van, intelligensek. És ez az első pár percben átjön a nőknek, és ha olyan is mint egy telibesz.rt búvárruha, akkor is valahol tudat alatt a nő úgy van vele, hogy a jövőjére gondol, s nem arra, hogy de jó ezzel a férfival menni ide-oda mutogatni mindenkinek, hogy milyen jó pasi. Hanem, hogy jó vele lenni, pozitív energiát ad át, érdekes személyiség, aki nyitott, ambíciózus, stb. Ezeket pedig rajtatok nem érzik. Én így gondolom. Ti?


2020. febr. 23. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Na itt egy újabb megmondóember... Várj, előveszem a popcornt.
2020. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Persze hogy el, tudom is hogy mi a hiba:

-nem arcoskodom

-nem adok a látszatra (drága ruhák, kocsi)

-nincsen valid ambicióm (nem érdekel a munkahelyi rang)

-nem érdekelnek a nőknél divatos dolgok (igaz ez a férfiak többségét ugyan így nem érdekli, de a többség eljátssza, hogy érdekli, én viszont nem), pl menjünk színházba mert az kultúra, mindegy milyen szenny, csak az a lényeg, hogy színház. Sem a romantikusnak kinevezett divatos városok, mint párizs, velence, sem a face insta szelfikuktúra, stb.

2020. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Az a hiba az én esetemben, hogy nem tudok bunkó lenni, xarul nézek ki, és persze nincs lóvém :(
2020. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, te valami homár vagy, hogy a férfiakat nézed az utcán, nem a nőket ?
2020. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Tehát ha jól értem, a 26 év feletti nőkről van szó elsősorban?

Szerintem ott hibázik az elméleted, hogy a kapcsolatban levő nőket és a szingliket egy kalap alá veszed, mintha csak annyi lenne a különbség köztük, hogy az egyiknek már sikerült párt találnia, a másiknak pedig még nem. Pedig van egy nagyon fontos különbség a két csoport között: a kapcsolatban levők helyesebben mérik fel saját magukat, a lehetőségeiket, és az igényeiket is ehhez tudják hangolni.

2020. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem nézek ki jól, és emiatt nagy arcom sincs, ennyi. Pontosan tudom mi kell a nőknek, egy páva (az eredeti jelentésében), nekem nincs mire verni magam, úgyhogy elvagyok egyedül.

Mi kell egy nőnek?

-Legyél 180 minimum de jobb ha több

-Legyél izmos (azért ne túlzottan)

-Legyél helyes (legjobb az ilyen vegyes - felvágott, masculin de egy kis "aranyossaggal")

-Legyél igényes, lehetőleg kissé egyedi (már amennyire ezzel egyediek)

-Legyen k_"rva nagy arcod, ha nincs mire akkor is

-legyél gátlástalan, narcisztikus

-Pofazzal, tökmindegy mit, csak lökjed, akkor is röhögnek majd ha nem vicces, egy ronda férfi akármit mond nem röhögnek

-jatszd a kakast a szemétdombon, csak nehogy jöjjön egy keményebb alak

+extra legyen pénzed, legyél pszichopata


Na ez az ami ahhoz kell, hogy. valamirevaló nő egyáltalán szóba álljon veled. Ha enélkül véletlen meg is történik, amint lehet lelepnek majd egy ilyen alakkal.

2020. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Az itt válaszoló férfiaknak azért nincs nője, mert

- lenézik a nőket

- lenézik a sikeres férfiakat

- nárcizmusnak tartják, ha valaki nem sunnyog, hanem megvalósítja önmagát.

- olyan ostobák, hogy az hiszik, a színház divatból kell és nem azért, mert jó.

- nem értik, hogy a bunkóság önmagában nem nyerő. A bunkó pasiknak nem azért van nője, mert azok, hanem annak ellenére. Ugyanis határozottak és pozitívan állnak az élethez és a lehetőségekhez.

- megkeseredettek, kulturálatlanok, nincsen stílusuk stb

2020. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
A képen látható férfi szerintem még nem az előnytelen külsejű kategória. Annyi, hogy kicsit kövér, de ezen nagyon könnyű változtatni.
2020. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

#8: Adom. Valamint látszik rajta (bár nyilván személyesen nem ismerem, de erre tippelnék), hogy magasról tesz rá ki mit gondol, sandán mosolyog zsebre tett kézzel, lesz.rja hogy kövér, nekem úgy tűnik mintha lenne önbizalma és nem engedné hogy a külsőségek lerombolják ezt, de közben a mosolya és kiállása kedvességre és megbízhatóságra utal.


Az a fajta férfi akihez az itteni siránkozók hozzászólni nem mernének. Akiben a nők megtalálják a biztonságot és fel tudnak rá nézni a magabiztossága miatt.


(( Egyébként félreértés ne essék, ezt incelként írom. Csupán elemeztem a helyzetet. ))

2020. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

"-lenézik a nőket"

Nem nézzük le, szimplán reálisan látjuk a dolgokat, kívülről, a pályán lévők sosem fogják úgy, mint mi. Egy sikeres férfi sem fog panaszkodni, nem foglalkozik ilyenekkel, bár a legtöbb sokkal inkább lenezi őket, én hallom hogy a hátuk mogott mit beszélnek, azt is lenezik bennetek, hogy a primiktiv viselkedésükre buktok (a legtöbb szineszkedik)


"- lenézik a sikeres férfiakat"

Nem a sikeres férfiakat, a nőknél sikeres bizonyos típust, azoknak is a szinjatekukat, valahol viszont becsüljük a gatlastalansagukat, legalábbis én.


"- nárcizmusnak tartják, ha valaki nem sunnyog, hanem megvalósítja önmagát."


Egy normális ember akármilyen magasan van a rangletran nincs akkora arca, nem gondolja többnek magát senkinel, mint amit ezek előadnak csajozás közben, egy vicc, de nyerő.


"- olyan ostobák, hogy az hiszik, a színház divatból kell és nem azért, mert jó."


A színház alatt inkább a kifelé jatszast értsd, normális férfi nem mutogatja magát mint egy páva, az instan mondjuk.


"- nem értik, hogy a bunkóság önmagában nem nyerő. A bunkó pasiknak nem azért van nője, mert azok, hanem annak ellenére. Ugyanis határozottak és pozitívan állnak az élethez és a lehetőségekhez."


Szóval inkább legyek bunkó de pozitív, határozott? Mint egy ember aki felméri hogy 1 porszem csak a 7 milliárd fős gépezetben?


"- megkeseredettek, kulturálatlanok, nincsen stílusuk stb"


Megkeseredett? Azért mert egy mocskos, szar világ, ahol a pszichopatak érvényesülnek az élet minden területén. Kulturálatlan, nincs stílusuk? Dehogy nincs, pont az általatok luzernek vélt férfiaknak van csak igazán kultúrája, stílusa. És ha leassol ezeknek az embereknek az életébe igencsak meglepodnel mit tudnak. Míg az "alfahimek" legtöbbje csak a felszínre gyúr és a pillanatra ami megnyero, de igazából 0 tartalom van bennük, egy jó borítók csak csupan, nem hiába váltogatják ezek egymás közt a női megfelelojukkel orrba, szájba egymást, a felszínt gyorsan leeszik az étlapról.

2020. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!