Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni férfiak, akiket gyakort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni férfiak, akiket gyakorta elutasítanak nők. Ti gondolkodtatok már, hogy mi lehet a hiba, hogy nem kelletek a nőknek? Én nehezen hiszem férfiként, hogy a kinézetetek miatt, sokszor látom, hogy minden 3. nőnek bottal sem piszkálom meg párja van.

Figyelt kérdés

Tényleg sokat mászkálok itt-ott városokban, és tényleg az van, hogy minden 3. huszonhat év feletti (kb) nőnek előnytelen, vagy totál külsőre nem jópasi típusú párja van. Való igaz, hogy ilyen 23 éves korig a legtöbb az ilyen díszpasikat keresik a nők, de utána kb minden 3. nak full elhízott, átlag arcú párja van. Pl ez a férfi a képen, ilyet vagy ehhez hasonlót nagyon sokszor látok 26-27 feletti nőkkel.


[link]


Szerintem totál hidegen hagyja őket a kinézet, hanem mást keresnek az első pillanattól. A biztonságérzetet. Azt a karizmát, a kisugárzást. Hogy érezzék, hogy te igazi családfenntartó jó szociális kapcsolatokkal rendelkező férfi vagy. Ezek nagy része megnyerő modorú, beszédű, soha nem érezni rajtuk a bizonytalanságot. Normális jó munkájuk van, intelligensek. És ez az első pár percben átjön a nőknek, és ha olyan is mint egy telibesz.rt búvárruha, akkor is valahol tudat alatt a nő úgy van vele, hogy a jövőjére gondol, s nem arra, hogy de jó ezzel a férfival menni ide-oda mutogatni mindenkinek, hogy milyen jó pasi. Hanem, hogy jó vele lenni, pozitív energiát ad át, érdekes személyiség, aki nyitott, ambíciózus, stb. Ezeket pedig rajtatok nem érzik. Én így gondolom. Ti?


2020. febr. 23. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

#7

-a nőket nem. (ti, itt, nem vagytok nőnek nevezhetők, csak toporzékoló idegbeteg hárpiák)

-én nem nézem le a sikeres férfiakat, csak a magukat sikeresnek előadó senkiket (ez a többség)

-én nem sunnyogok, megvalósítom önmagam, mégsem gázolok át másokon, várom el, hogy sztároljanak, és nem mutogatom magam mekkora májer vagyok, ellenben azokkal akikről szó volt.

-az ostobák azok akik divatból járnak színházba, mint mondtam, mindegy mire, csak színház legyen, mert az jól hangzik, tökre kúútttúúúra. A nők túlnyomó többsége ezért jár színházba, hogy elmondhassák milyen kifinomultak, és kultúrálisak, mert azt hallották az jó, és kell. Meg is lehet nézni milyen színdarabokra mennek, és rángatják el a pasijaikat.

- a bunkók pont nem állnak pozitívan az élethez, de határozottan bunkók, ami az ösztönlényeknek imponál


hívd a csapatot pontozni, és jelenteni, és éljetek az álomvilágotokban.

2020. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Am ilyen igénytelen férfiakkal miért reklámoznak?? :"D
2020. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
#11 jelentettelek
2020. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Pedig hidd el, vannak, akiket a kinézetük alapján már leírnak... (Egy mozgássérült férfi)
2020. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

10-11 Az összes kapcsolatban lévő férfi akit ismerek

-jó fej

-nem nézi le a nőket

-intelligens

-kedves

-humoros.

Egyik barátnőmnek sincsen pszichopata, nárcisztikus vagy bunó pasija. Egyiknek sem. Ezek szerint nektek a nő az insta pitcha, amúgy is ők vonzódnak idegbeteg bunkókhoz. Ja, hát így nehéz lesz, mert a saját kategóriátokat ugye nem tartjátok nőnek.....további sok sikert a toporzékoláshoz.

2020. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

"Egyik barátnőmnek sincsen pszichopata, nárcisztikus vagy bunó pasija."

Vagy csak nem tudsz róla. Kapcsolatban az ilyet nem kommunikálja kifele senki. Egy esetleges szakítás után is kérdezd meg a barátnőid véleményét ugyanarról a férfiról, teljesen máshogy fogják leírni. Hozzáteszem sem a jelenlegi "mr. tökéletes", sem a későbbi pszichopata igénytelen lúzer nem fogja fedni a valóságot. Csak most a pozitív tulajdonságokat emelik ki, mert azt akarják látni, szakítás után meg a negatívokat.

2020. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

#15 pszicho/szociopatákat nehezen lehet felismerni, többek között azért, mert a legtöbb embernek úgy látszanak, mint amiket írtál...

A pszichopata nem szájráccsal fürdik a kibelezett hullák beleiben mint a filmekben... Legtöbbször megnyerő, öltönyös úriemberek, vezető beosztásban, menő autókkal, sikert sikerre halmozva.


[link]


Én is hónapokig rajongtam egy ilyen nőért (bár ő nem volt sikeres, nem kellett mert a férfiaktól legombolt összegekből nagyon jól megélt) mert sokáig tartott mire leesett mi is az.

2020. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Azért negyven körül már ezek kiderülnek. Hiába vergődtök, az igazság az, hogy az átlagos nők átlagos pasikkal vannak.
2020. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

#15


Amikor ilyeneket írtok nehéz eldönteni, hogy ennyire tudatlanok vagytok, vagy szándékosan hazudtok?


A 30 alatti női nemzedék több 90 százaléka jelen van az instán - ideszámolhatók a 13-15 évesek is már, hiába nem nők még, de ők a jövő huszonévesei, harmincasai. Szóval gyakorlatilag nem nagyon lehet instap..sán kívülit választani. A későbbiekben még ennyire sem.

2020. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
A nőismerőseim többsége nincs fenn, vagy max. havonta feltölt egy-egy képet unaloműzésképpen (és kap rá max. 20-30 lájkot). Lehet, rossz körökben mozogsz.
2020. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!