Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen nem merek odamenni/k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen nem merek odamenni/kezdeményezni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy általános iskolától kezdve a tipikus jó tanuló voltam, különórákra zenélni jártam, sose rúgtam be, mindig otthon voltam, azt csináltam, amit a szüleim mondtak. Ennek meg is lett az eredménye egy jó diplomával, jó lehetőségekkel a karrier terén. 16 éves korom óta mozgok (fegyencedzés jellegű dolgokat csinálok), ahhoz hasonló testalkattal.


Viszont középsuli végéig nagyon sokszor bántottak a lányok. Volt, hogy a szemüvegem miatt csúfoltak Harry Potternek, volt, hogy látták, ahogy a menő cigánygyerek megaláz, gondolom elkönyveltek lúzernek akkor is. Ha próbáltam beszélgetni, látványosan flegmáztak, átnéztek rajtam, vagy nem akarták meghallani mit mondok. Kisebb koromban is sokszor meg akartak verni a nagyobbak.

Manapság erre rátesz, hogy neten sem írnak vissza a lányok, észre sem vesznek. Sokszor elhatároztam már, hogy hagyom ezt a dolgot és foglalkozom mással, eléggé el tudok mélyülni azokban a dolgokban, amik érdekelnek.

Ennek ellenére ez megy pár évig, aztán újra előjön az érzés, hogy kellene egy szerető női társ az életembe, aztán újra csalódom, majd újra pár évig nem foglalkozom vele. Most abban a szakaszban vagyok, mikor újra elkezdett zavarni a dolog.


Mi tévő legyek szerintetek?



2020. febr. 25. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel keress meg egy pszichológust, lelkileg rendbe érdemes tenni a félelmeket, valamint vannak gyakorlási szituációk, ilyeneket is tud javasolni. Minden a gyakorláson meg a félelmek oldásán múlik.
2020. febr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz semmiképp sem szeretnék menni, sok pénz a semmiért.


Hogy tudnám megszüntetni vagy csökkenteni a nők, párkapcsolat iránti vágyat?

2020. febr. 26. 07:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán nem olyan lányoknál kéne kezdeményezni, és észrevenni olyanokat, akivel összeillessz.

Hogy nézel ki egyébként?

2020. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
178 cm magas vagyok. Mostanában volt egy részleges izomszakadásom, igy pár hónapig nem edzettem ,de egyébként kockás a hasam, most újra kezdek formába jönni kinézet ügyileg.
2020. febr. 26. 12:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha le tudnám csökkenteni a nők utáni vágyat, ne mlennének a nyugodt éveim megszakitva ezzel a depiressziv szakasszal. Ezt szeretném elérni.
2020. febr. 26. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell csökkenteni.

Olvasd el A kulcs a nőhöz című könyvet, ír érdekes dolgokat. Ha ez alapján se megy, vagy a félelmek visszatartanak és a pszichológus a "semmi", akkor nem tudom, ki segíthetne. Ha elkönyveled, hogy az a "nagy semmi" akkor úgy elég nehéz lesz.

2020. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretek olvasni, lehet, hogy kézbe (ebookra) veszem egyszer.
2020. febr. 26. 13:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, ha megérteném a női jellemet, az megnyugtatna?
2020. febr. 26. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyakorlás a lényeg, anélkül semmi sem fog menni.
2020. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Depo Provera injekcio havonta, es gondolni sem fogsz a nokre.... A cerka se fog allni...
2020. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!