Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy nem merek kezdeményezni a lányoknál? 20/F

Figyelt kérdés

Minden lány, aki tetszik, számomra olyan mint egy elérhetetlen istenség. Nemhogy élőbe nem merek senkihez odamenni (sem szórakozóhelyen, sem az egyetemen) de még neten sem.

Akiknek én tetszem azt csak ritkán tudom meg, és egyébként sem veszek észre rajtuk semmi szimpátia kimutatást vagy pedig ők nem jönnek be nekem.



2018. máj. 16. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Az az oka, hogy gyáva vagy. Szedd magad össze. Mi lesz megharap? Max azt mondja, hogy nem. Nagy dolog.
2018. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem megy, mikor megtehetném inkább elhesegetem a gondolatot, hogy mit akarhatok én tőle, meg úgysem vagyok neki elég jó...

A gond csak azzal van, hogy így nem is lesz soha barátnőm, olyan, akit valóban szeretek.

2018. máj. 16. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Szóval össze kéne kapni magad ilyen téren.
2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy szedhetném össze magam?
2018. máj. 16. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, csupa olyan dolgokat vársz el tőlünk, ami a te dolgod lenne. Értelmileg és érzelmileg is ennyire cselekvésképtelen vagy?
2018. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfimintád milyen?Apád milyen ember?Mellette nōttél fel?
2018. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az az oka, hogy gyáva vagy. Szedd magad össze. Mi lesz megharap? Max azt mondja, hogy nem. Nagy dolog."


Ezt mondjuk sok lánynak is mondhatnád :D

2018. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ilyen cselekvésképtelen vagyok. Még nem derült rá fény.
2018. máj. 16. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjél pszichológushoz vagy pszichiáterhez.
2018. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit el tudsz képzelni,meg tudod tenni-tenni-mondja közhely. Szóval képzeld el milyen indokkal szólítod le mit fogsz mondani neki.
2018. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!