Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy bunkóság lenne őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság lenne őszintének lenni azzal a nővel akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel netről, neten olyan max 70 kilónak látszott előben meg vagy 110 kg volt.

Ő még akar talit de én nem.. Még szexet sem tudnám vele elképzelni pedig incel vagyok és 6 éve nem voltam nővel, de ezt nem.

Azon gondolodtam hogy teljesen őszinte leszek hozzá és elmondom hogy ez igénytelenség ez így undorító és normális kapcsolata így nem lesz csak valami BBW perverzzel. És sürgősen kezdjen el fogyni....


2020. febr. 27. 12:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
13%

Mond meg az őszintét igen

Szerintem inkabb az a bunkóság hogy egy olyan képet tesz ki magárol ahol 40 kiloval könnyebb.

Nem kéne meglepődnie hogy ha már átvert a kepeivel akkor az ezzel jár....

2020. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
"Az őszinteség megfelelő tapintat nélkül csupán durvaság"
2020. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"De ez a teljes őszinteség..."


Nem, ez a te privát véleményed, kinyilatkoztatásod.

Nem elég, hogy bunkó vagy, még ostoba is, aki képtelen a normális emberi interakcióra.

Na, ez tetszik? Ez az én véleményem. Akarom mondani, az igazság. Én csak őszinte vagyok :D

2020. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Érdekes itt pedig azt mondják a nők a bunkó rossz fiúkat szeretik
2020. febr. 27. 12:49
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Legyél tapintatos és nem lesz semmi gond.
2020. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Te semehetsz egy matyóhimzés,ha hat éve nem voltàl növel..
2020. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem mondasz ki valamit, még nem leszel hazug, tehát őszinte maradsz, csak tapintatos.

Mondj annyit, nem érezted a kémiát! :D

2020. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16. Na azért az más hogy 162 cm valaki vagy 110 kg..
2020. febr. 27. 12:56
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes itt pedig azt mondják a nők a bunkó rossz fiúkat szeretik"


Egy nő sem mondta, csak a hozzád hasonló hímneműek.

2020. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem őszinteség, hanem taplóság.

Az őszinteség az, hogy megmondod, hogy köszönöd a lehetőséget, de nem tudsz vele többet elképzelni. Minek ragozni? Igazából teljesen mindegy, hogy miért nem akarsz vele összejönni: hogy azért mert kövér, vagy mert nem tetszik, vagy mert nincs bennetek semmi közös.

2020. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!