Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy bunkóság lenne őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság lenne őszintének lenni azzal a nővel akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel netről, neten olyan max 70 kilónak látszott előben meg vagy 110 kg volt.

Ő még akar talit de én nem.. Még szexet sem tudnám vele elképzelni pedig incel vagyok és 6 éve nem voltam nővel, de ezt nem.

Azon gondolodtam hogy teljesen őszinte leszek hozzá és elmondom hogy ez igénytelenség ez így undorító és normális kapcsolata így nem lesz csak valami BBW perverzzel. És sürgősen kezdjen el fogyni....


2020. febr. 27. 12:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%

Kért tőled tanácsot?

Akkor ne adj, légys8!

Meg hát a te párkapcsolati referenciák alapján főleg ne!

És hogy jön ide a BMW?

2020. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%

#21

Azt írta BBW ... nem BMW:D

De akárhogyan is, bunkóság és nem csak ilyen embernek tetszhet külsőre és belsőre is akár. Aztán lehet még segítenek is egymásnak az életmódváltásban.

2020. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
97%

Attól, hogy 6 éve nem voltál nővel nem leszel incel.

Amit akarsz mondani, attól meg nem őszinte leszel, csak szánalmas!

2020. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes itt pedig azt mondják a nők a bunkó rossz fiúkat szeretik"

Ha azt hiszed a nők a bunkókat szeretik és te bunkó akarsz lenni vele akkor mégis csak fel akarod szedni? =D

2020. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
8%

Előszó legyél tapintatos.

Mondjuk másra számítottam bocs.

Ha megkérdezi, hogy mi a baj vele, mind meg neki hogy zsirdiszno vagy.

Ennyi.Minek kell tapintatiskodni ha zsákba macskát árul?

Így jár aki hazudik.

2020. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Latom lepontoztatom azt hogy szerintem az a bunkósag ha a másik kb hauzdik a képeivel és olyat tölt fel a társkeresőlre amiken 40 kilpval könnyebb vagy 10 évvel fiatalabb.

Biztos vagyok benne hogy ezt csak azok pontoztak le akikkel meg sosem törten ilyen és sosem érezték h kb ekiatt átverte őket a másik ember....

2020. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, te valójában azért akarsz bunkó lenni ezzel a nővel, mert egy hatalmas sértés az egódnak, hogy csak egy ilyet sikerült összeszedned, mint ő. Az egyetlen, amit valóban jogosan vághatsz a képébe, az az, hogy szándékosan megtévesztő képet tett föl magáról a netre, és te utálod a manipulatív embereket. De ennél többet nem.
2020. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Vajon a kérdezővel az a nagyobb baj hogy 165 magas vagy az hogy "őszinte"? 🤷‍♀️ Nehéz kérdés. Mert tény hogy a 165 nem a legszerencsésebb magasság de ha ekkora tapló valaki az azért talán még taszítóbb.

Nyugodtan legyél "őszinte" legalább tudni fogja hogy semmit nem veszített. Senkinek nem hiányzik az életéből egy bunkó megmondó ember.

2020. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Netröl max 70 kil9nak látszott?

Azt gondoltad, hogy ennyi. Gondolom profilkép volt, nem bikinis.

Ezt azért nem nevezném hazugságnak.

2020. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Told neki a frankót az arcába,de illedelmesen
2020. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!