Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott, csendes lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott, csendes lányok! Ti milyen barátot kerestek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nagyfarkú milliomost.
2020. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
rosszfiút, aki majd miattunk megváltozik és felhagy a csajozással. Persze legyen kitömve pénzzel, mint a déli busz.
2020. febr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanolyat mint az összes többi, csak itt hangoztatják hogy "nem veszed észre az átlagos lányokat", de garantálom neked amint elkezdesz ismerkedni egyel, legmélyen a gyökereiben pont ugyanolyan mint az összes többi.
2020. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Kőgazdagot.

23/L

2020. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagydumást, aki olykor kussolni is tud.
2020. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Már majdnem válaszoltam, de látom, hogy a sok pasi és p*csös lány úgyis csak leugatna és megmagyarázná, hogy miért az ellenkezőjét gondolom annak, mint amit írtam volna :D
2020. febr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát mondjuk normálisat. Én nem tudom, hogy miért gondolják azt az emberek, hogy aki csendes az biztosan beteg, biztosan valamilyen pszichológiai problémája van, biztosan fél, fóbiái vannak, antiszoc stb. stb., de engem valahogyan mindig ilyenek szoktak megtalálni azzal, hogy "elég sok közös van bennünk, nem?".... Vagy vannak még olyanok is, akik pedig azt gondolják, hogy tuti nincsenek saját gondolataim, érzéseim, véleményem stb., és biztosan buta is vagyok, de majd ők megmutatják, megmondhatják nekem, vezethetnek, irányíthatnak és így tovább. Én csendes vagyok, nem szeretem szerepeltetni magam egy társaságban, nem szeretem mások előtt mutogatni magam és hasonlók, viszont ettől függetlenül még nem vagyok hülye vagy beteg, vannak saját gondolataim, vannak saját igényeim, elképzeléseim stb. és nem tűröm, hogy valaki irányítson, nem akarok a négy fal között élni, 2-3 szavas beszélgetéseknél picit bővebb beszélgetéseket is le szeretnék folytatni... Valamiért ezt sokan nem értik.
2020. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

#7 kamu

Am legyen izmos magas pénzes :)

22/L

2020. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hasonlót, mint én, de azért nálam legyen egy kicsivel határozottabb, magabiztosabb. Az nem zavar, ha nem beszél folyamatosan. 19/L
2020. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy a #3 leírta randiztam ilyen lánnyal és pont ugyanazt kereste minta minta kikent műmellű insta hercegnő. Csak mondani mondanak mást.
2020. febr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!