Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési adatlapokon: "ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési adatlapokon: "ne legyen kopasz, őszülő" ezzel mit lehet kezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Harmincas férfi vagyok (lassan negyven). Pár éve nagyon sokat voltam fent társkeresőn, sokszáz (talán ezer is) női adatlapot végignéztem. A kritériumok közt szinte valamennyi adatlap esetén szerepelt: "ne legyen: kopasz, ősz, őszülő". Szinte minden férfi kopaszodik ilyen korban és őszül. Mit lehet tenni akkor, ha ez nem felel meg? A dolog azért gondolkodtatott el, mert szinte nem találtam olyan adatlapot, ahol ez ne szerepelt volna. Nem a rendszer írta oda automatikusan e kritériumokat, egy legördülő listából kell ezeket kiválasztani. Én úgy tudom, hogy 35 felett azért a férfiak jelentős része elkezd őszülni.

Nem célom semmi esetre sem a kérdéssel a szebbik nem szidása, csak ez a dolog foglalkoztat.



2020. febr. 29. 17:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm, volt kolléga is stb társkeresőn találták meg az igazit.
2020. febr. 29. 18:42
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Fogd fel, a nőket nem érdeklik a körülményeid, nekik vágyaik és igényeik vannak, hogy ezeket hogyan, miért teljesíted (vagy sem), lényegtelen. A társkeresőket úgy használják, mint egy webshopot ahol a körömlakkot rendelik.

Csak azt tudnám, hogy miért szoktak annyira kiakadni, amikor ezt a hozzáállást visszakapják, és számon kéri valaki a fenekük méretét. Az vicces tud lenni. ;)


30f

2020. febr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha emiatt nem akar találkozni veled, akkor az a szíve joga. Egy fényképet elküldenék a helyedben , ha nem akar látni akkor ne győzködjed, keress mást!

Amikor anno én is randizgattam, akkor volt olyan nő aki beírta, hogy sportos alkatú férfit keres 185-200cm, és mellé 75 vagy 90kg. Aranyosan megkérdeztem tőle, hogy csak kisfiús pasikra bukik vagy férfiakkal is hajlandó találkozni?! Megkérdezte hány kiló vagyok, küldtem neki egy képet, és mellé hogy 96kg. Hajlandó volt találkozni.

2020. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hallgass a #10-re! A társkereső oldalak azon problémás nők gyűjtőhelye, akik messze jobb pasit akarnak, mint amire valójában esélyük van (máskülönben nem kötöttek volna ott ki), csak ezt képtelenek belátni vagy beletörődni. Ne szívasd magad ezekkel a nőkkel.
2020. febr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Találkoztam én már ott fent orvossal is, akit kisebb közösségben ismernek is és őszintén leírta miért van fent stb. Én nem tudom annyira leegyszerűsíteni ezt: "csak kirakat az egész", "csak lóvé köll nekik meg a verda is legyen ám jó & látszódjon azé' hogy luxus van" stb. Pláne hogy sok ismerősöm ott talált párt.
2020. febr. 29. 19:24
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"Én úgy tudom, hogy 35 felett azért a férfiak jelentős része elkezd őszülni."


Nem mindenki. Mondjuk én sem ismerkednek kopaszodó, őszülő pasival, de 3o felettivel sem.

Ha majd idősebb leszek, nyilván máshogy gondolom, de jelenleg nem.

Talán 35 évesen nem 20 éveseknél kéne probalkoznod, és nem lesz ilyen probléma.

2020. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen béna társkereső oldalakkal, nem mindegyiken vannak ilyen kritériumok. Egyébként a nők is őszülnek, kopaszodnak ebben a korban. Egyetemi csoporttársaim közül (20-on évesek) többnek vannak ősz tincsei, a többiek festetik a hajukat.
2020. febr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Talán 35 évesen nem 20 éveseknél kéne probalkoznod, és nem lesz ilyen probléma."

Leírnád kérlek, hol olvastál ilyet a kérdésemben, hogy húszéves lányoknál próbálkoztam? Hol és hogy jött ez le? Korban hasonlókról írtam, mint én, nagyon sajnálom, ha szövegértelmezési és egyéb problémák miatt nem jött át.

Várom az idézetet: hol írtam, hogy húszévesekkel próbálkoztam.

2020. márc. 1. 04:19
 19/19 anonim ***** válasza:

Majdnem ebben a pillanatban láttam én is ezt mert elkezdtem újra feltérképezni a társkeresőket. Habár én nem kopaszodom de nem olyan sűrű már a hajam mint 18 évesen szóval nekem is megakadt a szemem ezen..

Kicsit magamra vettem de nyilván nincs azzal semmi baj ha van akinek nem jön be a kopaszodás de aki a millió fontosabb dolgot egy kapcsolatban másodlagossá teszi emiatt azzal a nővel amúgy sincs dolgom, szóval azt tudjuk kezdeni h köszönetet mondunk a kölcsönös időrablás elkerülése végett. :D

2020. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!