Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már ritka az olyan 35-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már ritka az olyan 35-40 éves férfi aki gyereket szeretne?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztaltam,hogy akinek ilyen idősen nincs annak azért nincs mert nem akar.

Vagy ha elvált és van neki előző kapcsolatból akkor meg még egyet nem akar ...

Kicsit ördögi kör



2020. márc. 1. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na meg van egy olyan réteg is, aki épp ebben a korban szeretne családot alapítani, őket miért hagyod ki?
2020. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar vagy nem jött össze. Nem mindenki csinál gyereket fűvel-fával. Mi sem akarunk 40 évesen már, ezt letudtuk a 20-as éveinkben. Még ha elválnék sem... Nem véletlenül vállaltuk be korábban. Szerintem sokkal ésszerűbb 40-ig zárni a családalapítást, ha sikerült, ha nem.
2020. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 Nem hagytam ki csak épp olyat nem találok 😊

2 nem olyan a hátterem,hogy huszonévesen már minden meglegyen...sajnos, akkor magamat alig tartottam el nemhogy egy családot.

2020. márc. 1. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig itt is vannak ilyen férfiak és az utcán is rengeteget láthatsz minden nap. Csak épp nincs a homlokára írva senkinek.

Ciki vagy sem, sokan csak erre a korra érik el, hogy megteremtsék egy család anyagi feltételeit.

2020. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen nekem is sokan mondtak,hogy 25-30között kellett volna ,csak ha épp akkor meg anyagilag nem voltunk úgy akkor meg azon pampognának,hogy elobb az anyagiak nem pucér s.ggre kell szülni.


Ez van sajna

2020. márc. 1. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék, csak nincs kivel.
2020. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 25-30 között lett volna az ideális, de ez nem jelenti azt, hogy utána késő lenne. De ne vegyél mindent készpénznek, minden korra lesz, akinek megjegyzései lesznek.

Én meg éppen azt látom, hogy ilyen korú nőt nem nagyon lehet találni, aki szeretne családot alapítani. Vagy már van neki, vagy elmondása szerint nem akar.

2020. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

37 vagyok. Már van két gyerekem , nem feltétlen szeretnék egy újabbat. De teljesen nem zárom ki a lehetőséget ha egy megfelelő nővel találkoznék, és a körülmények is adottak lennének, mint mondtad , az anyagiak.

Anno még a válásom előtt rengeteget kellett dolgoznom hogy mindenünk meglegyen. Alig voltam otthon. Értelme nem volt az egésznek, semmi energiám nem volt rájuk a munka miatt. Ezt újra nem szeretném átélni. Gyerek csak úgy, ha idő és pénz is van , különben én már nem csinálnám újra ezt az egészet.

2020. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, aki 40 évesen, már gyerekkel nem akar pl újat.. Őszintén, én sem akarnék majd, így lennék majd 40-40+ évesen.


Viszont én látok olyan srácokat is 30+ évesen, aki igenis szeretne már.. Csak nincs meg a kivel.. Emlékszem a nyáron 2 külföldi srác jött oda hozzánk beszélgetni, az egyik 35 körüli, már pár mondat után elkezdett valahogy a gyerekekről beszélgetni, hogy szeretne majd, de nincs jelenleg barátnője. stb Ne értsd félre, annyira szívmelengető volt, és szomorú is voltam kicsit, mert benne is ez volt... A barátja szólt neki, hogy "ember, itt vagyunk egy fesztiválon, és te már kb a 2. mondatod után gyerekről beszélsz" :D..


Néha eszembe jut, mi lehet vele, és szívből kívánom, hogy összejöjjön.


Én azt látom, hogy aki egy ideje szingli, hajlamos benne ragadni ezekben a felszínes tényezőkben, elváráshalmazokban... Megfelelő embert találni magunk mellé mindig nehéz, de érdemes ezeket a sztereotípiákat eldobni, és igazán megpróbálni megismerni a másikat.

2020. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ritka, sőt, ebben a korban érnek meg rá manapság, és lehet régen is jobb lett volna, ha ebben a korban lesznek apák...

Én is belemennék, ha találnék alkalmas feleséget hozzá...

2020. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!