Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, hogy egy férfi így gondolkozzon?

Figyelt kérdés

Régebbi történet, egy barátommal beszélgettünk erről.

Sok mindenben elég szabadelvű volt, sok minden belefért az értékrendjébe szexuális téren is.

Egyszer felmerült, hogy lenne-e két lánnyal egyszerre, és akkor is, ha az egyik a barátnője.

Mire azt mondta, csak akkor, ha a lányok közül egyik sem a barátnője, lehetőleg két random idegen lány, ugyanis a barátnőjén nem osztozik senkivel, és nem is hozná ilyen helyzetbe. Az ilyen kalandozásokra olyankor nyitott, amikor nincs párkapcsolata.


Mennyire gyakori, hogy valaki így gondolkozik?

Hiszen a többség inkább a már meglévő barátnő mellé szeretne harmadikat? Mi az oka?



Nagyon vonzó srác volt, olyan, akiről könnyű elhinni, hogy besétál egy szórakozóhelyre, és akár pár percen belül már két lányt visz haza.


2019. febr. 20. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem mennék bele, ha a két lány közül az egyik a barátnőm. Ha valakit szeretek és barátnőmnek hívok akkor csak ő létezik számomra. Életembe egyszer mentem bele úgy egy hármasba, hogy az akkori barátnőm unszolására ő volt az egyik lány, utána nem lett hosszú a kapcsolatunk, végén én voltam a szemét, hogy belementem. Akkor fogadtam meg hogy csak akkor jöhet számomra szóba egy ilyen kaland ha a két random lányról van szó.
2019. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A paradox helyzet az, hogy akinek olyan a barátnője, hogy belemegy, az sok esetben nem éppen alkalmas, hosszú, monogám kapcsolatra, mert utána jön a "akkor őt dugja meg két férfi" és az összes többi vágykiélés, ahol van plusz 1-2 akármennyi személy.


Éppen ezért a legtöbb férfi szerintem az édeshármast idegen nőkkel szeretné "kipipálni", csak hát ez az "olyan vonzó, hogy besétál szórakozóhelyre és simán talál" definíció nagyon ritkán állja meg a helyét.


A férfiak többsége örül, ha egy nőt nagyon nehezen össze tud hozni magának. És akkor megvan a vágyott nő és boldogok mellette és megyünk felfelé a Maslow-piramisban az önmegvalósítás felé és akkor jön az ötlet, hogy "Én még sohasem..." és egy ilyen ötlet bedobása gyakran egy kapcsolat végét jelenti. Pedig nem minden esetben az.


Nekem például olyan vágyaim vannak, hogy szeretném kipróbálni néger lánnyal, ázsiai lánnyal, tetovált, piercinges kis vadmacskával, szeretnék egyszer magas (mondjuk 190) lánnyal szexelni, szeretném egyszer egy lány szüzességét is elvenni, ezek pedig sajnos jellemzően azok a dolgok, amiket bármennyire nyitott szexuálisan a barátnőd, ő nem tud megadni.


Ahogy fordítva, ha a barátnőd szeretne egyszer hasonlókat tapasztalni, amilyen nem tudsz lenni, hiszen nem vagy alakváltó, akkor te sem tudsz benne segíteni neki.


Ezért jó az, aki teljes életet tud élni, fiatalon megvan neki a pénz, a jó családi háttér, egy mentor, aki segíti őt a csajozás kezdeti nehézségeiben és nagy eséllyel meg tudja valósítani ezeket az álmokat az életében.


A legtöbb férfinek viszont ezek örökre álmok maradnak. Vagy a szüzesség kivételével meg tudod oldani prostituálttal, de az meg nem olyan. Az az egész lényegét veszi el.

2019. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!