Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra nem kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra nem kellemetlen a társkeresés és ismerkedés folyamata?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem tűnik erőltetettnek? Baromi jó lehet egy hosszú és monogám kapcsolatban élni és vágynék is rá de senki sincs aki érdekelne. Mármint külsőre egy csomó szép nő van ezzel nincs gond csakhogy ez szimplán külsőség. Ti hogyan döntöttétek el, hogy azzal akartok ismerkedni akivel ismerkedtetek?

2020. márc. 1. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Egy életre befejeztem ezt az "ismerkedésnek" nevezett színjátékot.

21/F

2020. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem votam része ennek a folyamatnak, sosem kerestem kimondottan társat. Ha megismertem valakit aki baromira megfogott akkor lett belőle kapcsolat. De így kimondottan sosem kergettem a kapcsolatot, ha nem találkoztam olyannal aki nagyon bejött akkor nem hajtottam az ismerkedést. Éltem a kis életem, dolgoztam a céljaimért aztán ha egy random helyzetben megismertem valakit akivel kölcsönös szimpátia volt akkor gondolkoztam kapcsolaton.
2020. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom itt az internetes társkeresésre gondolsz elsősorban? Azért érzed erőltetettnek (és tényleg az), mert ott kapásból match és üzenetváltás után úgy találkoztok hogy "na ebből most lennie kéne valamilyen párkapcsolatnak, ez nem egy sima ismerkedős tali, ez egy nagybetűs RANDI".


Túl mesterséges, nincs meg az organikus folyamata annak, mint amikor bármilyen társaságból ahova eljársz kialakul valakivel valami.

2020. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #3 nem a netes ismerkedésre gondoltam hanem úgy általában az ismerkedésre.
2020. márc. 1. 15:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

csak az a része kellemetlen, míg kiadom a döntést a kezemből.. magyarán várom azt, hogy a másik hogy reagál rá.


Nem szeretek függni mástól, sem várni másra. Tudom bennem van a hiba.

2020. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is erőltetett. Mivel nálam csak komoly kapcsolat jöhet szóba, csak barátságból vagy előzetes ismeretségből kialakult kapcsolatot tudok elképzelni. Már a gondolat is szorongást kelt bennem, hogy kétszer randizzak egy vadidegennel, aztán el kelljen döntenem, hogy hajlandó vagyok-e azt hazudni magamnak, hogy szerelmes vagyok belé és kapcsolatost játszani vele (mert legfeljebb nem működik, oszt szakítunk), vagy semmi ne legyen köztünk (mert ha csak simán meg szeretném ismerni előbb mindenféle szex-szerelem-párkapcsolat nélkül, akkor csak "hülyítem" vagy "húzom az agyát"). Simán csak élem az életem, csinálom a dolgom, aztán vagy megismerkedek majd egy megfelelő párral, vagy nem.
2020. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak fárasztó, de az nagyon.
2020. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Soha nem randiztam, az olyan hatást kelt, mint egy kihallgatás, ahol ráadásul a legjobb formád kéne adni. Minden kapcsolatom, randik nélkül alakult, simán vidám beszélgetésekből. Olyan nem volt, hogy ezzel, vagy azzal randizni akarok. A párommal is egy villamos megállóba futottunk össze. Meghívtam egy üdítőre, elfogadta. Kötetlen beszélgetés, majd másnapra is megbeszéltünk egy üdítőt. Az sem lett kimondva, hogy akkor most járunk. Alakult magától.
2020. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De. Nekem már egyáltalán nem is megy. Csak az itt is többek által említett spontán (ki)alakulás jöhetne szóba, arra viszont gyakorlatilag semmi esély, mivel anyák és gyerekek között telnek a mindennapjaim.
2020. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább nevezném furának, mint kellemetlennek. Vannak előnyei és hátrányai is.

Előnyként mondanám, hogy a többség sablonok alapján működik ilyen téren. Ha ezekre a sablonokra ráismer az ember, akkor szexre pl. sok embert betud húzni.

Hátrányként mondanám, hogy ugyanezek miatt a sablonok miatt alig látni érdekes embert vagy olyat, akivel élvezet az ismerkedés.

A saját részemről eltolódtam inkább a lazább kapcsolatok felé. Ha meg jön egy tényleg különleges lány, akkor annál úgyis elfog térni az átlagostól az ismerkedős rész.

2020. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!