Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra nem kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra nem kellemetlen a társkeresés és ismerkedés folyamata?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem tűnik erőltetettnek? Baromi jó lehet egy hosszú és monogám kapcsolatban élni és vágynék is rá de senki sincs aki érdekelne. Mármint külsőre egy csomó szép nő van ezzel nincs gond csakhogy ez szimplán külsőség. Ti hogyan döntöttétek el, hogy azzal akartok ismerkedni akivel ismerkedtetek?

2020. márc. 1. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
35 vagyok férfi, volt 6 kapcsolatom. Vagy 3 szor megcsaltak. Már nincs kedvem ennyi idősen beigrani a mókuskerékbe ismét és versenyezni a nőkért. Mert egy random átlagos nőért is, aki mindenben áltag, azért is 10 másik férfi verseng alap esetben. Volt párom átlag egyetemista nő volt. Szakítottam vele. Rá 2 hónapra összefutottunk, kérdeztem vannak-e pasik. Mutatta a messengerét. 83 pasi írt rá ez idő alatt, mind odavolt érte. ÉS totál átlag csaj, mint bármely más nő az utcán. Szóval nagyon tökösnek kell lenned, ha beállsz ebbe a körbe.
2020. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem az. Akivel az, azzal nem folytatom az ismerkedést.
2020. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

De igen, kellemetlen.

Még az életben nem találkoztam olyan férfivel, aki egyszerre tetszett és egyszerre őszinte tudtam lenni vele. Ha tetszik valaki, akkor azt akarom, hogy álmai nőjét lássa bennem, és elég hamar leszűröm, hogy milyen is az, utána pedig folyamatosan "hazudok" neki.

Mivel nem szeretek hazudni, így csak addig teszem, amíg tart a rózsaszín köd, utána pedig szakítok. Én azért, mert nem színészkedem, ő azért, mert nem az vagyok, akit keres.

Utálom a húspiacot.

Ha arra várnék, hogy valaki magamért szeressen, vagy alkalmasint kompromisszumkész legyen miattam, ítéletnapig várhatnék.

És - az igazat megvallva - annyira nem is fontos nekem az ismerkedés.


Úgyhogy várom a szőke herceget :D :D :D

2020. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es, nő vagy vagy férfi?
2020. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
11-es, hát nem tudom, milyen ma egyetemistának lenni, de kizárt dolognak tartom, hogy az a 83 hősszerelmes személyes ismertség lett volna. Tinderen sosem voltam fent, de ha felmennék, lehet egy héten belül nekem is volna vagy 100 udvarlóm. Itt gyakorin van vagy 200 is. A való életben van egy férfi, aki csak játszott velem, el nem enged, de igazából nem akar engem, van egy valaki aki imád és még egy aki szintén szeret a maga módján. A semminél több, persze, de abban biztos vagyok, hogy az a 83 lelkes udvarló még fejenként vagy 10 lánynak csapja a szelet és igen nagy százalékuk csak szexre akarná a volt barátnődet.
2020. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

#13: Erről van szó. Generálsz magadnak egy felesleges játszmázást, problémázást és férfiként emiatt unalmas az egész. Ha utálod a húspiacot, akkor miért ott akarod magad eladni?

"Ha arra várnék, hogy valaki magamért szeressen, vagy alkalmasint kompromisszumkész legyen miattam, ítéletnapig várhatnék."

Nem, csak pár hetet, hónapot... :D


#15: Tegyük hozzá a sztorihoz, hogy sokszor észre sem veszitek azt, aki nyitna felétek. Átlag alatti csaj ismerősöm tinderen egy nap alatt 100 match felett volt. Személyesen amikor megismertem (nem társkeresés céljából), akkor a közös társaságból 2 srácnak jött be, a környezetéből további 3 srácról mesélt, hogy bejön nekik. Aztán elpanaszkodta, hogy nem kell senkinek, mert 1 helyi menő csávó után csorgatta a nyálát...

2020. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedés elég fárasztó, online meg "offline" is. Egyszerűen ha csak megyek keresni társat, eleve ezzel a céllal, már kiábrándító az egész, mert tudom, hogy engem is húspiaci mérleggel vizslatnak.


Egyetlen olyan "regényes" találkozásom volt, ahol kissé ittas és átbeszélgetős este után rohantam egy félénk pasi után, hogy megadjam a számom. Úgy általánosságban nincs olyan személyiségem (meg külsőm), hogy spotán kapcsolódjak emberekkel.

Netes ismerkedés olyan, mint valami szar kapcsolattartós munka, ritkán találsz olyan embert, akivel érdekes levelezni, a többi meg általában vagy gyors szexre vagy gyors családalapításra hajt.

2020. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

"Aztán elpanaszkodta, hogy nem kell senkinek, mert 1 helyi menő csávó után csorgatta a nyálát..."

Mindenki arra csorgatja a nyálát akire akarja. A másik mg a HMCS nem biztos hogy mindenkinek vonzó, neki épp az volt. Lehet hogy nem is annyira HMCS, csak te látod annak.

Másnak meg te vagy vonzó, akit nem veszel észre. Ezen nincsen csodálkoznivaló, nem lehet parancsra vonzalmat előidézni.

2020. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, sablonos, ha másik fél cseszik bármit is reagálni, vagy viszonozni
2020. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen.Bátornak kell lenned..
2020. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!