Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csúnyaarcú lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnyaarcú lányok, nektek már van/volt pasitok?

Figyelt kérdés
Nem olyantól kérdezem aki azt hiszi magáról közben meg szép vagy átlagos. Hanem akinek már többször is mondták, akár idegenek is. Hogy jöttetek össze? Ő milyen? Meg, hogy sikerült önbizalmat szerezni egy párkapcsolathoz?

2020. márc. 4. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán értem ezeket a kérdéseket. Mi a jó neked abban, hogy valaki beírja hogy csúnya, emiatt valószínűleg már be is szóltak neki, ráadásul nincs senkije?
2020. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
érdekel hogy mások hogy boldogulnak így
2020. márc. 4. 15:11
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy nyitottak a világra és az emberekre. Bármennyire is ez az általános nézőpont, nem csak a külső számít.
2020. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Jelen.

Nincs benne semmi varázslat, ő nem lát csúnyának és kész.

2020. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Az van hogy nincs csúnya csak olyan aki nem mindenkinek tetszik. Példa? Kim Kardashian. Oda vannak érte, de nekem pl qrvára nem jön be. Érted-e?
2020. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, van. Szerencsére ő szépnek lát, suliban meg én voltam a csúnya lány.
2020. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az a nő azért elég sokmindenkinek tetszik,most hogy van akinek nem...nagy ügy. Szerintem akinek nem tetszik se mondaná csúnyának, mert szimmetrikus arca van, nem torz, normális fogai vannak, szép szemei stb.


Itt nem arról van szó hogy egy teljesen normális arányban megoszlik, hogy kinek tetszel meg kinek nem, hanem mikor alig van olyan aki azt mondaná, hogy tűrhető. Remélem érzed a különbséget.

2020. márc. 4. 15:51
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Van egy barátnőm, akinek érdekes arca van, nagyon szép szerintem. Na neki szóltak már be olyat, hogy undorító, meg senkinek nem fog kelleni. Persze nők. :D

És normális, kedves barátja van.

2020. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
#8 miérr kell itt kamuzni?
2020. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Te nem jársz emberek közé?

Több nem szép nőt is ismerek, akinek teljesen normális kapcsolata van, férjhez ment, gyereket vállaltak, esetleg 10+ éve egy pár, és jól megvannak.

Az a titok, hogy mindegyik nő kedves, aranyos, igazán bajos személyiség, akit könnyű megkedvelni. A párjaik vegyesek, a szerintem jó pasitól a kedves mackón át a csúnyáig. De abban ők is megegyeznek, hogy kedvelhetőek, jó személyiségűek.

Vannak, akikről tudom, hogy munkahelyen vagy fősulin jöttek össze.

Nincs ebben semmi extra, nem csak a szép emberek vannak kapcsolatban.

2020. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!