Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a pasitok 30 ezerért venne tápkiegeket?

Figyelt kérdés

-100% Whey Protein Professional 1 kilósat szoktam csak rendelni, mert szoktam váltogatni az ízeket, ez kb. 7 ezer


-egy jobb fajta fél kilós bcaa 5 ezer körül van


-ha van kreatin kúra, akkor mehet egy kis kreatin monohidrát, biotech-es fél kilós 3800-ért tökéletes


-multivitaminnal nem érdemes spórolni, scitec nutrition multi pro plus 5500 körül van


-emellé Arthro Guard izületvédő kötelező 4000 körül


-edzés előtti bedurrantó/koffein, mondjuk hot blood a legnépszerűbb, 5000 körül van


Ez az alap ami kötelező, emellé még van aki szed omega 3, aminosavak, tesztoszteron fokozó meg természetesen kox stb stb


Zavarna? És az zavarna titeket, ha mondjuk 5-6-ig dolgozna h-p de meló után a héten minimum 3-4 nap elmegy kondizni és csak este ér haza?



2018. ápr. 5. 22:13
1 2 3 4
 1/39 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

A csajoknak ott vannak a cipők meg a göncök. Esetleg a cuki cuccok, kiegésztők.


Neked meg ez a bónád. Ha tudod finanszírozni nem gond.

2018. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
23%
Nem zavarna, hogyha nem hanyagolna el engem ezek mellett. Bár én pluszban mennék vele kondizni.
2018. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
23%

Nem zavarna, engem is érdekel az ilyen, shopbuilderen szoktam cikkeket olvasni. Legalább beszélgethetnénk róla.


Mondjuk én ehhez képest elég lightos vagyok, csak l-carnitint szedtem meg nem termogén zsírégetőt.

2018. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%

Nem zavarna, hiszen egy ilyen pasival el sem jutnék a randiig, párkapcsolatig.

Kezdek rájönni, hogy túl egyszerű vagyok... Na mindegy.

2018. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
8%

# 4

Téged össze kéne hozni valamelyik önsajnáltató gyakoris szűzfiúval.

2018. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
30%
Elnézném neki, ha párszor eljönne velem edzeni.
2018. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

"természetesen kox"?

Szerintem ebbe értelmes nő nem menne bele. Nem feltétlenül vonzóak számukra a szteroiddal elért nagy izmok, nem beszélve az egészségügyi kockázatokról.(+a kúra idején alap a büdös izzadás, erős szőrösödés, esetleg pattanások és a tesztó miatt lehetséges agresszió)

A folyamatos kokszoláshoz képest egyébként ezek a költségek eltörpülnék, néhány kúra több százezer forintba is kerülhet.

Azzal már nem is nyaggatlak, hogy ez a sok sz*r amit itt felsoroltál teljesen felesleges, hobbi szinten egy fehérje+multivitamin bőven elegendő. A többi max néhány %-ot tesz hozzá, (ha egyáltalán) aminek csak a profiknál van jelentősége.

(Szerintem kamu a kérdés..)

2018. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
37%

Ez nagyban attól függ, hogy mennyit keres...

Ha nem a nyaralás, wellnes, közös programok (rá eső része elöl!) vagy ne adj isten lakbér, kaja pénzből megy, akkor egyáltalán nem zavarna.

N23

2018. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy mennyit költ saját dolgaira nem zavar addig, amíg a közös életünket nem hátráltatja. Pl. emiatt csak később tudnánk összeköltizni, mert neki nincs elég pénze lakásra/albérletre. Az már zavarna, hogyha egész nap nem látnám.

Amúgy a fehérjén kívül a barátom nem szed semmilyen kiegészítőt, mégis izmos. Szerintem ezek csak felesleges parasztvakítás...enélkül is el lehet szép eredményt érni.

2018. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
29%
Ha már a testedbe megy, nem hiszem h érdemes spórolni rajta. Ha megkeresed az árát, akkor hajrá.
2018. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!