Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt 20-30 év közötti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt 20-30 év közötti szűz fiatalember?

Figyelt kérdés
Leírnád, miért vagy szűz és milyen lányok tetszenek?

2020. márc. 6. 21:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

mert a nő, aki nekem tetszik, annak mindig párja van.. én meg így nem kezdek vele semmit...


30+

2020. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

A férfitöbblet hülyeség; a demográfiai mutatók alátámasszák, de egyrészt sokan külföldön vannak, másrészt még annál is sokkal többen otthon ülnek a számítógép előtt, nem mozdulnak ki.


Vékony, magas, hosszú hajú, szép arcú lányok tetszenek.

Én 34 éves korig húztam a szüzességem.

Ez már múlt idő, mert felismertem, hogy bennem van a hiba és keményen elkezdtem dolgozni magamon. Introvertált félénk srácból enyhén extrovertált, bizonyos keretek között rámenős lettem. Ehhez hozzájött még a külső megjelenésem javítása (új frizura, kozmetikus, új ruhák, cipők, jó parfümök).


Azóta vékony, magas, hosszú hajú, szép arcú lányokkal volt kapcsolatom. Tehát pont, ami engem vonz.

2020. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Van. Igaz csak technikailag, mert elég sok dolog már "megvolt", csak a konkrét szex nem. De annyira nem is érdekel. Az egyetlen dolog ami miatt zavaró, hogy sokan ezt hozzák fel amolyan "ultimate érvként", ha vitatkozunk, mondván ez az örök joker, az automatikus győzelem, mint régen a leb**zizás vagy a lefasisztázás.


Külsőre igazából mindenki aki nem taszít. Személyiségre már keményebb a dolog, szinte senki, vagyis vannak páran akik úgy nagyjából igen, de nem tudnánk jóban lenni hosszabb ideig, nagyon sok dolog instant kizáró indok, nem is tudok magamhoz közelebb engedni senkit az automatikus védelmi reflex okán, az életem romokban, továbbá nem vagyok úgynevezett "menő" sem.


Szűz vagy sem, teljesen mindegy. Mindkettő lehet jó és rossz is.

2020. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
6%
Van itt szűz vénasszony?
2020. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltam 30 és szűzen maradtam. Sokféle nő tetszik, nincs ideálom. Volt már duci, nagyon vékony, fekete, barna, szőke, vörös, különböző hobbikkal, szemlélettel rendelkező kiszemeltem. Általában az intelligens, kedves, életvidám, de otthonülősebb nők tetszettek. Ha közös pontot kellene bennük keresni, akkor ez az.
2020. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%
Ja igen, miért maradtam szűz? Nem viszonozták, csak maximum barátilag az érzelmeimet. #15 voltam.
2020. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig a COVID miatt már a prosti is kilőve nektek 😃


Szopó.

2020. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17? Milyen covid? Kovi-d? Kovi vid? :D :D
2020. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Igen, én. Már nem sokáig leszek az, mert prostihoz fogok elmenni és letudom végre az egészet.


Miért alakult így? Ilyen téren későn érő típus vagyok, amikor gimiben már a lányok próbálkoztak, engem nem érdekelt, féltem is a dologtól.


Ezután egyetemre olyan szakra mentem, ahol kb 95% férfi tanul. Meglepő módon itt is próbálkozott 1-2 lány, gyakornoki helyen is, de vagy nem jöttek be, vagy foglaltak voltak eleve, vagy irtó messze laktunk volna egymástól.

De ezek olyan dolgok, hogy ki tudja mi lehetett volna belőle, szóval nem 100% ziccerek azért.


Sok netes ismerkedésből sem lett semmi, egy pár találkozós eseten kívül.


Miután végeztem az egyetemen, a munkahelyem is olyan, ami pár fős vállalkozás, ott sem lehet ismerkedni, 1 nő van köztük, aki házas és nálam kb egy 10-esel idősebb.


Bulizni nem szeretek, nem az én világom, zárkózott is vagyok az ismerkedés elején.


Lányok közül az ideálom a szőke, jó alakú, szép arcú (Marily Monroe, Britney Spears). Szerencsére tudok találni olyan prostit, aki bőven kielégíti ezt a szintet.


30/F

2020. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#17


Jahajajajj ugyanmár! A bohócvírus hamar eltűnik, utána pedig minden marad a régiben.

2020. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!