Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt 20-30 év közötti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt 20-30 év közötti szűz fiatalember?

Figyelt kérdés
Leírnád, miért vagy szűz és milyen lányok tetszenek?

2020. márc. 6. 21:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

SARS-COV2 a vírus neve és COVID-19 amit okoz.


Ilyenkor a prostik is bezárják hamarosan a kaput. Már csak napok, hetek vannak és a szüzességelvesztés opciónak is lőttek.


Vagy most essetek túl rajta, vagy megint egy évig karanténban nyomjátok a számítót.


Randizás se nagyon lesz.

2020. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%

Jelen. Hogy miért tervezek agglegényként élni életem végéig? Mert eddig ahányszor szerettem egy lányt/nőt, tuti hogy szarba nyúltam. Az egyik "akart esélyt adni", de ezt olyan hülye módon tette, hogy Hawking sem jött volna rá (természetesen ezért én lettem hibásként elkönyvelve), a másik nem viszonozta az érzéseimet, a harmadiknak csak pénz kellett, a negyedik több pélót fogott mint kilincset...


Ezek után nekem aztán nem hiányzik a nők társasága (nem, a férfiaké sem). Meg egyébként is tettek róla az emberek, hogy ott kerüljem őket ahol lehet. Állandóan csak a kavarások, sértődések, hisztik, ilyen nap, úgy ünnepeljük hogy 3 napja együtt vagyunk, az esküvőn ez lesz és kész...


Félreértés ne essék, tudom hogy vannak normális emberek, szoktam belefutni egy-egy példányba. Viszont se időm, se kedvem, se türelmem nincs arra, hogy kutakodjak utánuk. Jól érzem magam egyedül is.

2020. márc. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
4%

#22 Mi is jól érezzük magunkat nélküled :)


Kinek kell egy savanyú ember? Kutyának se.

2020. márc. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
En lassan 36 leszek, tehat kifutottam a topiknyitoban megadott korhatarbol, a nokrol meg letettem, elindultam a kisebb ellenallas fele, es berendezkedtem az egyedulletre.
2020. márc. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

21#

Ilyesmitől nem kell félni, k_rvák mindig lesznek. A történelem során, a legnagyobb jarványok, háborúk, természeti katasztrófák közepedte is "dolgoztak" a prostik.

2020. márc. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25


Háborúban a "kiszolgáló személyzet" szerves részét képezték a sokszor gyerekes hadiözvegyek... Szomorú!

2020. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Van...28éves vagyok és még egy igazi randin sem voltam...azt sem tudom milyen egy lánynak megfogni a kezét a többiről nem is beszélek.Hogy milyen lányok tetszenek? egyszerűek,akik nem dobják magukat,kinézetre mindegy.Hogy miért vagyok még egyedül? jó kérdés....talán azért mert szociális fóbiám és önbizalomhiányom van.Ami mára talán csökkent az emberek előtti szereplés végett.Zenéléssel és tanitással foglalkozom......
2020. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%

Bár már nem vagyok szűz, mégis úgy érzem magam, mintha az lennék.

21 évesen lett először barátnőm, előtte még csak randizni se randiztam soha, nem is csókolóztam, szóval nagyjából semmilyen szexuális jellegű életem nem volt.

Majdnem 3 évig tartott, de amíg működött a kapcsolatunk addig baromi jó volt és szex terén is ezernyi dolgot kipróbáltunk, szóval ilyen téren nem panaszkodhatok.

Viszont most úgy érzem már jó ideje, hogy ennyi volt. Soha többet nem lesz senkim és senkit nem érdeklek...

Mondjuk legalább a "hatékonyságom" elég jó: életem első barátnőjével volt az első csók, első szex és ráadásul az első hosszabbnak, komolyabbnak mondható kapcsolatom. :D

Nőideálom nincs igazából, ne legyen kövér és ostoba.

2020. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, sajnos még senkivel nem jutottunk el odáig. Nincs különösebb ideálom, a kedves, aranyos lányok tetszenek, a külső nem olyan fontos.
2020. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!