Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak azok jól akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak azok jól akiknek már fiatal koruk óta vannak párkapcsolata és mit csinálnak rosszul azok akiknek huszon évesen sem volt még senkijük?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi eset közé tartozom.
2020. márc. 12. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem egyszerű erre válaszolni. Talán a szerencse kérdése ez, vagy a sors. Nem tudni.
2020. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én úgy làtom, hogy akik többet jàrtak gyerekkorukban is tàrsasàgokba, azoknak a szociàlis kézsége valamivel fejlettebb, valamint kiterjedt baràti körük van, szemben azokkal, akik egyedül ültek otthon.
2020. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy összegekkel fogadtam volna erre kérdező.
2020. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
jobban néznek ki az átlagnál
2020. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Na erre én is kíváncsi vagyok! Én még egy csókig sem jutottam soha ☹️

28/F

2020. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Jó kérdés, valószínű több olyan komponens dönti el, mint amit össze lehetne foglalni egy gyakoris válaszban. De még nekem is volt egy kapcsolatom, pedig engem mindig katonásan leinceleznek itt. Míg élőben senki nem gondolja ezt, még akkor sem, ha külső hasonlóságaim vannak az incelekkel, igaz hiányzik az általában tébolyodott tekintet és az alkohol/cigi okozta leépülés korai jelei.
2020. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
A korban hozzájuk illő nőkért brutális verseny van, ezért vagy nagyon jó külső kell vagy ennek hiányában, hihetetlen szerencse.
2020. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Narcizmus,kapni akarnak adni nem,magukkal meg kulsosegekkel vannak elfogalalva. Jó ez igy az ilyennek ne is legyen!
2020. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


...és mivel ezt így eldöntötted, ez így igaz automatikusan minden esetben...

2020. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
Férfitöbblet van. Semmit nem csinálnak rosszul, csak nem jut nekik nő matematikailag, ennyi
2020. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!