Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok? Adott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Adott egy egyetemet kezdett még a szüleivel élő fiatal nő és egy 30as éveiben járó, jól kereső férfi párkapcsolata.

Figyelt kérdés
Közös nyaralásnál evidensnek gondolom, hogy felezzük a szállás költségét stb., de ő a benzint is felezni akarja. A nyáron volt ebből probléma, én nem számítottam rá, végül arra jutottunk hogy legközelebb felezünk, de nem találom a nyugalmat még most sem ebben a helyzetben. Sokszor megyünk kocsival (mindig hazavisz), akkor nincs ilyen probléma. Egyébként igyekszem felesben fizetni a dolgokat közös programokon. De a benzin költséghez való hozzáállását nem tudom teljesen megérteni. Ti mit gondoltok? Hogyan tudnám elmondani neki, hogy ne sértsem meg és pénzéhesnek se tűnjek?

2016. okt. 31. 14:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Nekem evidens, hogy a benzint is felezitek.
2016. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 BlackSword ***** válasza:
60%
Ha már a szállást felezitek akkor az útiköltséget miért nem???
2016. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

a te kis popsid is benne van abban az autóban, tehát furikáz téged, teljesen jogos, hogy álld a részed


ez most olyan, hogy pl. nincs autó, ezért busszal jártok egymáshoz, és te nem fizetnél buszjegyet, hogy eljuss hozzá

2016. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ilyenkor nem feltétlen evidens, hogy feleztek mindent, hiszen neked nincs (vagy csak minimális) kereseted.

Nekem a barátom (én vagyok a nő) két évvel fiatalabb. Amikor én már dolgoztam, ő még tanult, egy csomószor meghívtam, volt, hogy fizettem az egész nyaralását (mondjuk nem Hawaii-ra kell gondolni, olcsó volt, csak egy hétvége), mert nekem volt miből.


Szerintem ez így normális.

2016. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
száddal.. beszélgetésre is lehet ám használni a ...áson kívül.
2016. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az magától értetődik, hogy akkor én veszem a buszjegyet. Viszont olyan közegben nevelkedtem, ahol a benzin mint fizetendő költség kb. sosem vetődött fel, ha elvittünk valakit például. És mivel jelen pillanatban nekem minden összegyűjtött pénzem a tanulmányaimra megy, így furcsállom tőle. A józan eszem tudja, hogy ez ugyanolyan költség mit más de érzelmileg valahogy más kategóriába teszem mintha elmennénk közösen vonattal valahova. Az nekem olcsóbb lenne egyébként, neki meg drágább, de gondoltam rá hogy megkérem menjünk vonattal.
2016. okt. 31. 14:48
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Fillérbaszás lvl végtelen. Még ha "igazságosnak" is tűnik az ilyen felezgetés, nekem a gyomrom is felfordul az ilyen kényszeres korrektségtől. Egy párkapcsolatban ne legyen már ez könyörgöm... főleg ha a jövedelmek nem egyeznek. Ha pedig ennyire ragaszkodik valaki a felezgetéshez, akkor keressen olyan társat, aki fillérre ugyanannyit keres.


Le lehet pontozni.

2016. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Negyedik válaszoló: Igen így gondolom én is, amikor megtehettem természetesen én is meghívtam már.

Ötödik: látom megértetted a lényeget ;)

2016. okt. 31. 14:51
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
14:50 . osztom
2016. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

El sem olvastam az egészet, itt megálltam: "ő a benzint is felezni akarja"-értem az igazságot teljes mértékben, de egy 30-as, min. 10 éve dolgozó férfi hogy tud ennyire smuccig lenni? Úgy illene feltennie a kérdést, hogy Te mennyit adsz bele és látni fogja, hogy mennyire vagy korrekt. Te pedig alig érettségiztél, nincs még képesítésed, az egyetem komoly költségekkel jár és így is smuccigol. Figyelj oda az ilyenekre és ne vedd te se komolyan az ilyen pasikat.

Amúgyis arra azért gondolj, hogy 19-30-as éveiben járó kapcsolatban a srác nagyon rád fog hajtani, ami a házasságot és gyerekeket illeti, illetve 90%-ban a családja tolja bele ebbe.

2016. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!