Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg olyan srácot, aki a külsejével és a belsejével is foglalkozik?

Figyelt kérdés

Nem tudom elhinni, hogy tényleg csak a két véglet létezik...


Vagy abba futok bele, hogy ha valaki helyes, sportol, igényes magára, az öltözkodesere, az vagy sötét, mint az éjszaka, vagy bunkó, vagy megbízhatatlan.

Aki pedig normális, figyelmes, kedves, azok meg vállalhatatlanul néznek ki. Előnytelen haj és szőrzet, nulla stílus.


Fogalmam sincs, hogyan kellene így ismerkednem.

Külsőre pedig nincsenek teljesíthetetlen igényeim, nem is jönnek e ezek az extra kigyurt szépfiúk.


24L


2020. márc. 17. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy találtam valakit akiben láttam a folyamatos fejlődni akarást. Akkoriban még előnytelen külseje volt, de azóta sokat javult.
2020. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki home office-ban van. Én bementem az irodába, és ott nyomom a gépet.
2020. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami neked előnytelen külső az lehet teljesen normális csak túl nagyok az igényeid.

Pl.: én 25 évesen nagyon durván kopaszodó, de erről nem tehetek, ez hormonális dolog. Most ezek szerint számodra én már igénytelen lettem.

A másik dolog, hogy tudom mostanában milyen divatos dolog, hogy mindenki "gyúr", de én pl ki nem állhatom az edzőterembe járást. Otthon szoktam néha súlyzózni, illetve biciklizek. Most valószínűleg emiatt is igénytelennek számítok, mivel ezektől nem fog igazán jól kinézni (legalábbis nem látványosan) az ember.

2020. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen az biztos , amilyet keresel, én is ilyen vagyok. A két véglet között helyezkedem el. Hogy hol keress ilyen embert? Na erre nincs recept! Pont ezért nehéz a pártalálás. De ugyan ez van sokszor női oldalon is. Senkinek nem egyszerű.
2020. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néhány szerencsés ezt a valakit hamar megtalálja, van aki 20 ismerkedésen is átesik míg megtalálja
2020. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!