Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kereső 20-35 éves pasik, nálatok előny, vagy hátrány, ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 15:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Főnyeremény, röviden. Bárcsak több nőnek nem a gyerekszülésen járna az esze.
2020. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%
nagy előny, csak az a baj, hogy 30-35 körül rátör a pánik, hogy öregszik és gyereket akar. Még 25 évesen nem ezen agyal.
2020. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%
A többségnek hátrány. 20 évesen még nem, de 30 felett egyre jobban. A pasik legtöbbje akar gyereket, csak a haverok előtt titkolják, nehogy ne tűnjenek elég "macsónak'.
2020. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%
akkor minek összejönni? Főzni, mosni, takarítani néha kiverni magamnak... azt én is meg tudom tenni. Könnyebb is az életem egyedül..
2020. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha SOHA nem akar, nem csak egyelőre nem, vagy bizonytalan. Mivel én biztosan soha nem akarok, így csak ilyen nő jöhet szóba.


29/F

2020. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Előny.

Alapból amúgy szerettem volna gyereket valamikor, de örökletes betegséget nem akarok továbbadni.

Nevelőszülő nem biztos, hogy lennék.

2020. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
17:29 pontosítanék: a legtöbb pasi akar gyereket, de inkább csak az előnyeit akarják kiélvezni, a vele járó munkát, önfeláldozást inkább a nőre hagynák.
2020. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Nálam attól függ ki az a bizonyos nő. Ha olyasvalaki akivel elvagyok amg elvagyok de tudom hogy nem vele akarom leélni az életem akkor előny. Hányingerem lenne attól ha kipottyantana egy gyereket hogy ezzel láncoljon majd magához akár anyagilag akár érzelmileg. Ha életem szerelméről van akkor rá bíznám a döntést. Nekem igazából mindegy. Ha akar akkor, lehet gyerekünk, de ha nem akar akkor se fogok kardba dőlni. De gyereket csak olyan nőnek csinálnék akivel egy életre lehet tervezni. Annyi elvált szülő van meg széthullott család. Kár lenne a kölyköt ennek kitenni. A másik meg én megmondom őszintén nem biztos hogy érzelmileg vonzódni tudnék egy olyan gyerekhez akit életemben nem láttam. Attól hogy volt a projktben kemény 5 percem, nem hiszem hogyha terhesen szakítna velem foggal körömmel harcolnék a gyerekért. Leszarnám. Sosem láttam nem ismerem nem szeretem nem érdekel. Én nemzettem de nem érezném magam az apjának. Innentől meg a tököm akar havi szinten gyerektartást fizetni egy olyan gyerekért aki semmit nem jelent számomra mert amikor még utoljára láttam még folyt... Szóval attól függ ki a csaj akivel együtt vagyok. Nem feltétel de nem is zárkózom el tőle. Ezen nem fogunk sztem veszekedni... 33/F
2020. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfinak előny. Van aki szimplán élni akar, és van aki átlátja a gyerekvállalással kapcsolatos összes kínt, terhet, anyagi nehézséget, ezért nem megy bele.

Én 15 éves korom óta tudom, hogy nem akarok soha gyereket, a férjem se volt oda a gondolattól, jobb az életünk kettesben. 34/N


Aki nem akar gyereket, semmivel sem önzőbb annál mint aki gyereket akar. Mindkét döntéssel az ember a saját vágyait valósítja meg. Szóval ez egy baromira szar és szánalmas kijelentés, hogy aki nem akar, az önző.

2020. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
91%
Utolsó válaszoló, teljesen igazad van. Egyáltalán nem önzőség, ha az embernek nem lesz gyereke. Sőt, én azt mondom, hogy az az önzőség, ha ilyen világba sok gyereket csinálnak. Túl vagyunk népesedve, katasztrófa a helyzet többféle szempontból is. Az emberiség hamarosan megérik a kipusztulásra.
2020. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!