Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

"Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne."

lol

2019. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Mi ez a lol?
2019. ápr. 9. 11:02
 3/67 anonim ***** válasza:
83%
Nálam heti szinten bepróbálkoznak idegenek, akiket két kattintással letiltok. Egyrészt utálom, ha valaki néhány fénykép alapján eldönti, hogy bepróbálkozik nálam (3-4 képem nyilvános, semmi több, és egyébként férjnél vagyok), másrészt utálom a hülye embereket, akik nem fogják fel, hogy a közösségi oldalak nem társkeresők.
2019. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
45%
Történt ilyen, el is kezdtünk beszélgetni (értékeltem az erőfeszítését, hogy hónapokat szánt arra, hogy megtudja a nevem). Találkoztunk is jó párszor, jó barátként tekintettem rá, aztán be nyögte, hogy belém szeretett, itt vége szakadt a dolognak.
2019. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
83%
A szívet hanyagold. Nem kedves, nem illedelmes, hanem nyomulos.
2019. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
93%
A múlt tapasztalataiból okulva arra gondolnék, hogy úristen hány nőnek küldhette már el vajon és hogy a szépekkel kezdte legelébb, akik persze kikosarazták és én meg a sorstársaim vagyunk a maradék, és ezzel a lendülettel tiltanám is. (Többszörösen megtörtént eset)
2019. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre nincs esély, ha mégis valaki ezt csinálná, azt hinném szórakozik, vagy már nagyon elkeseredett senkinek nem kellő nő lehet.
2019. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
3-as, gondolom ha nem lenne párod, akkor is ezt tennéd, ha ennyire zavar.
2019. ápr. 9. 11:11
 9/67 A kérdező kommentje:
6-os, ezt nem lehet tudni, ez csak egy felszínes előítélet szerintem, hogy írt-e még valakinek előtted.
2019. ápr. 9. 11:14
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

@4

De itt amúgy mi volt az elképzelés? :D Nem nyilvánvaló, hogy egy férfi csak úgy haverkodásból nem fog vadidegen nőnek írni? Ahogyan nem ír másik férfira sem barátkozási szándékkal, úgy nőre sem fog.

2019. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!