Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire érdekel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire érdekel egy fiúnál, hogy mennyire "népszerű"?

Figyelt kérdés
A népszerűség fontos tényező egy kapcsolatban? Úgy értem, számít -e hogy a fiút sokan ismerik e, hányan lájkolják a profilképét, hány követője van instagramon stb.

2020. márc. 19. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt azért vedd figyelembe, hogy hasonló hasonlót vonz általában ebben a témában. Én is azért nem akarok ripacsot, mert többet bosszantana, hogy a rajongóinak tetszeleg meg mindig lelép valahova... Én sem vagyok ilyen, én a páromra akarok fókuszálni.
2020. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Ó, ember. Egy olyan kérdést írtál ki, amire senki sem fogja odaírni, hogy igen, neki jobban bejön valaki, aki népszerű. Ehhez képest mégis 1-1 adott férfira nyáladzik a nők egy része és 1-1 adott nőre a férfiak nagy része. Konkrétan felmérések igazolják, hogy a népszerű férfi vonzóbb a nők szemében, mert sikeresnek és ezért jobb társnak tűnik.

Ez meg a gyk. Itt a leglúzerebb pasi és a legdagadtabb nő a legkelendőbb, kérdéstől függően.

2020. márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem veri magát minden buliban és minőségi barátai vannak egy focicsapatnyi kan helyett meg egy halom ribi helyett csak olyan nőkkel tartja a kapcsolatot, akik nem nyomulnak rá agyba-főbe, nem lesz lúzer.


Nem vagyok egy féltékeny típus, de én képtelen lennék így élni valaki mellett békében.

2020. márc. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel, de azt pont lexarom, hogy hány lájkja van. Ebből a szempontból inkább az a pozitívum, ha egy sincs és minimális a jelenléte közösségi medián: kommunikalni azért lehessen vele mondjuk messengeren, de ne posztolgasson minden percéről.


Viszont egy értelmes, kedves, normális ember a való életben is népszerű, általában kedvelik és vonzza magához az embereket. Ez már érdekel, de itt sem kell nagy dolgokra gondolni, nem kell, hogy körberajongják. Azért az elmond valamit egy emberről, ha senki nem kedveli, nincsenek barátai, társas kapcsolatai.

2020. márc. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Picit negatívum, ha nagyon NéPsZeRű, jobban meggondolnám, hogy mit is akarok tőle.
2020. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha népszerű a barátai, haverjai, kollégái között, mert korrekt, megbízható, segítőkész és jó társaság, akkor pozitívum, a férjem is ilyen és ő nem használ közösségi oldalakat szinte egyáltalán, csak jár emberek közé.

Ha viszont az ilyen felszínes médiumokban lenne népszerű, ha fontosnak tartaná a lájkokat, ha folyamatosan nyomkodná az instát és hasonló szarokat, akkor össze se jöttünk volna, engem zsigerből taszítanak az ilyen emberek és egyáltalán nem illenénk egymáshoz.

2020. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!