Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen szexi "médiacsajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen szexi "médiacsajoknak" és gyúrós instacsajoknak tényleg csak a magas kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük, mondjuk az olyan csajokat akik a Love Islandba jelentkeztek vagy akár a tipikus instacicákat akkor így a média azt mutatja, hogy leginkább a magas kigyúrt pasik kellenek nekik. És sokszor tényleg ez van nem csak a média szerint. Tudom, hogy sok más nő is van nem csak ők, viszont ha egy ilyen edzőtermi bombacsajt nézünk (ilyen tipikus instagramon mutatja, hogy milyen szép) aki mondjuk 170 centi akkor ő csak a kigyúrt 180+ centiseknek ad esélyt? Tehát ha egy 173 centis nem olyan izmos pasi (de ő is sportol rendszeresen csak nem kigyúrt és nem is magas) próbálkozik náluk akkor nem adnának esélyt neki csak egy magasabb és izmosabbnak? Belinkelek majd egy videót ami mutatja, hogy mire gondolok. Tehát ha valaki szintén sokat edz de nem olyan kigyúrt és nem is olyan magas annak alapból nincs sok esélye az ilyen csajoknál? És persze nem csak a videóban lévő csajnál hanem a hasonló csajoknál.


[link]



2020. márc. 21. 12:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nem így van. De ha nyúl vagy és oda se mész mert előre elhatározod, hogy elhajt akkor persze sanszod sincs. De nincs ilyen szabály. Csak az nyerhet aki tesz is, aki csak agyal az nem. Lépsz, hibázol, tanulsz, lépsz, hibázol, tanulsz. Ez az ismerkedésben is így van.
2020. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

19-es: akkor legyenek neked ezek a példaképeid. Nekem tartalmilag mélyebb érvelésekre van és volt szükségem mindig, sokkal erősebb témákban, nem csak mindig a p.csagyúrás és az mlm amcsibiznisz. Tudom, hogy Bp-n csak ezek a nagymenő bizniszek.

Nincs mit irígykednem, kedves, mert három egyetemi diplomám van (amiből kettő Orvosin), nem Magyarországon, ezekről neked egy plenáris konferenciát tudnék tartani, de fölösleges. Szép napot.

2020. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22-eske semmi köze az MLM-hez egyiknek sem(pont azt írtam nem MLM-zik), saját cégüket építették fel,te fikázod őket tehát valamiért ezt csinálod,mindig akinek vaj van a füle mögött az támadja a fitnesz lányokat,no komment.


Tudom javasolni Czibók Laci videóját:


[link]

2020. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

2 férfit ismerek, mindkettő régi ismerőösöm már, mindkettő gazdag, mindkettőnek gyönyörű barátnője van arcra/testre.


Az egyik igencsak túlsúlyos, nagy has lógó csöcsök, és egy nagy szőrös majom kb tényleg úgy néz ki mint egy elhízott gorilla, szóval tuti nem a külseje miatt szereti a csaj.

Ezen kívül vitorlás hajó, nyaraló....

És megnézném, hogy vajon akkor is vele lenne e ha havi mondjuk 200-at keresne, és nem lenne se hajó se nyaraló.


A másik kb az ellenkezője nem elhízott de olyan aránytalan, kissé pocakos, semmi izom nincs rajta, löttyedt test, arcra sem jóképű de szintén nagyon gazdag a pasi.

Na itt is megnézném, hogy mi lenne ha mondjuk egy gyártósoron dolgozna ez a férfi.


ÉS persze sz**arásig tele van a facebook instagram a "életem szerelme" képekkel.

2020. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden kigyúrt pasik is lehetnek okosak tanultak csak szeretnek edzeni. De amelyik pasi nem olyan kigyúrt az is meg találja a párját.
2020. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

23-aska: amit mondtam, azt megmondtam. Nem fogok neked plenáris konferenciát tartani a véleményemről, megmondtam neked a reális okát annak, hogy miért nincs okom irigykedni, ezt az érzést meghagyom neked, forogj benne jó sokat.

Neked is lehetőséged van Orvosira menni, magas eredményeket elérni. Amikor nekifogsz, mindenképpen szólj, hogy lássam: a gyakorlat mennyire megy. A fikázás és egyéb ilyen szavak nem a magyar nyelv tagjai, ez valami olcsón felvett budapesti zsargon, leginkább a kocsmákból. Szép napot vagy estét. Fölöslegesen szövöd témát tovább, úgysincs minimális értéke sem.

2020. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy magas és kigyúrt, de cserébe a személyiséged nagyon férfias, magabiztos, tökös, jó dumás, vicces + igényesen nézel ki és adsz magadra, akkor is van esélyed.


De valamit azért le kellene tenni az asztalra a jó nőért cserébe, ja.

2020. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!