Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon miért csak a legbotrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon miért csak a legbotrányosabb kinézetű nők vannak?

Figyelt kérdés

Most próbáltam ki kíváncsiságból a Badoot, de elszörnyedtem. Eddig azt hittem, a Tindert nehéz túl- azaz alulszárnyalni a regisztrált tagok összetétele szempontjából, de a Badoonak ez azonnal sikerült.


Kb. kétszáz nőt lapoztam végig, és állíthatom biztonsággal, hogy az ország lakosságának alsó 1% -ába esik majdnem mindenki, akit láttam. A nagy részük 120 kilós, soktokás bálna, pöttyös otthonkában, a maradék rajzolt bohóc-szemöldökű, vidéki árufeltöltőre hasonlít, vagy kiélt exprosti, akinek a kamionosok lehettek a fő kuncsajtjai fénykorában, vagy ha valaki még bele is fér a "vödörrel a fején elmegy" kategóriába, annak 3 gyereke van.


És nem, nem vagyok túl finnyás, a klasszikus társkereső oldalakon vagy az utcán százával látok gyönyörű, gusztusos nőket még a 40 -es korosztályból is.


Másnak is ez a tapasztalata?



2020. márc. 25. 20:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Most kíváncsiságból regisztráltam a Badoora. Párommal néztünk a nőket. Sztm azért sok vállalható, csinos nő van fenn.

Azért ezt a nem vagy finnyás dolgot gondold át...sztm!

2020. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Akkor miért nem találtál eddig párt a klasszikus társkeresőkön vagy a való életben?
2020. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Én szép vagyok, voltam badoon és azért töröltem mert a férfiakra is ez jellemző. Akkor jöttem rá hogy társkeresőkön csak az alja emberek vannak.
2020. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
"Én szép vagyok, voltam badoon és azért töröltem mert a férfiakra is ez jellemző" Pl. ők is pöttyös otthonkában vannak, vagy rajzolt bohóc szemöldökük van? :)
2020. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Még ha az otthonkájuk lenne pöttyös...

A rajzolt bohóc szemöldök stimmel.

2020. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
elég sok van, ezzel teljesen egyetértek, de eszerint rosszabb lett, mint volt az elosztás 😂
2020. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%

A pasik mar orszagtol fuggo. De nok...En Angliaban neztem kivancsisagbol, hogy tudjam, kik koze keverem magam. Atyaisten! De fontos hozzatennem, a valo eletben nagyon sok a helyes, vagy kimondottan szep no.

Szoval egy hatalmas adag egyertelmuen prosti volt. Masik reszuk meg lehet, hogy egyebkent nem nezne ki rosszul, de idiota szejjelfilterezett kepeket tett fel, ami veletlenul sem a valosag.

Pasik teljesen rendben. Talan kevesebb normalis no regisztral? Ellentetben a regi tarskeresokkel, ahol pont forditva volt.

Speciel nekem nokent ez oriasi segitseg, csak ferjem is van, meg karanten is, szoval annyi.

2020. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nőként a pasikrol is ez a tapasztalatom. Tükörben pozolos szelfi, fogatlan Jani, feszítős vaságyastól 40 kilós, és a kedvencem... Aki hazudik a korarol. Beirja hogy 26 és üvölt róla hogy 40 is elmúlt. Nem mondom elvetve azért akadnak normálisak de ritka.
2020. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Jaa kihagytam az alulról fenykepezem a fejem pasit hogy látszódjon a tokam.
2020. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Minden társkeresőn nálam alapból "kuka" ha: kocsiban pózol meg nyaralással (én nem utazgatok, nekem ezzel ne menőzzön a csaj), csücsörítős tükrös kép, "kinyalom fifike kutyus szájából a kaját" képek... Ezek alapból kiesnek. Elég kevés "válaszék" marad. (32/F)
2020. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!