Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon miért csak a legbotrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon miért csak a legbotrányosabb kinézetű nők vannak?

Figyelt kérdés

Most próbáltam ki kíváncsiságból a Badoot, de elszörnyedtem. Eddig azt hittem, a Tindert nehéz túl- azaz alulszárnyalni a regisztrált tagok összetétele szempontjából, de a Badoonak ez azonnal sikerült.


Kb. kétszáz nőt lapoztam végig, és állíthatom biztonsággal, hogy az ország lakosságának alsó 1% -ába esik majdnem mindenki, akit láttam. A nagy részük 120 kilós, soktokás bálna, pöttyös otthonkában, a maradék rajzolt bohóc-szemöldökű, vidéki árufeltöltőre hasonlít, vagy kiélt exprosti, akinek a kamionosok lehettek a fő kuncsajtjai fénykorában, vagy ha valaki még bele is fér a "vödörrel a fején elmegy" kategóriába, annak 3 gyereke van.


És nem, nem vagyok túl finnyás, a klasszikus társkereső oldalakon vagy az utcán százával látok gyönyörű, gusztusos nőket még a 40 -es korosztályból is.


Másnak is ez a tapasztalata?



2020. márc. 25. 20:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is nagyon selejt a felhizatal a badoon. Tinder kb elitnek tunik hozza kepest, pedig az is hulladek.
2020. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%
Nekem inkább az átlagos lányok hiányoznak ezekről az appokról, de nem csodálkozom rajta mivel nekik nincs szükségük ilyenekre a párkereséshez.
2020. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%

40 éves nőként regiztem tavaly. Szutyok társaság, döggel pózolós dagadt kopasz faszik tömkelege, kettővel jutottam 5 mondatig, kiderül nincs még egy szakadt kocsija sem, kuka.


Úgy vagyok vele, nem is baj az ha tokás 100 kilós nők vannak fent, bohóc szemöldökkel, ugyanis egyik sem vagyok, de nekik való a társaság akik fent vannak. Nincs ezzel baj, de nem az én világom.

2020. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%

Azért ennyire nem drasztikus a helyzet szerintem, nem tudom ki milyen környékről nézegeti az embereket de én azért látok igen csak szép nőket, habár náluk azon gondolkodok el, hogy mi a fenének is vannak fent...


Tény nincsenek is fent sokáig....

2020. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én is ezt állapítottam meg. Míg Tinderre boldog boldogtalan felteszi magát, addig az ilyen harmadvonalú oldalakra csak a kétségbeesettebbek. Bár egy két csaj szerintem rég nem is használja, csak fent van.

Tinderrel ellentétben lehet viszont szűrni magasságra, testalkatra, ez mindenképpen jó. Sajnos a testtömeget már nem mutatja, pedig korábban sem volt kötelező megadni, és jó volt látni azért.

Én viszont azt nem tudom megérteni egyesek miért titkolják a magasságukat??? Mit gondolnak majd életben nem derül ki?

2020. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#1:

Biztos a korosztálytól is függ. Talán a 20 körüliek közül még vannak épkézláb egyedek, de a 35-40 -es korosztályban tényleg valami katasztrófa a helyzet.


#2:

Találtam eddig párt, nem egyszer. Szinte minden korábbi kapcsolatom netes társkeresőkről alakult, beleértve kettőt, ami három évig, és egyet, ami négy évig tartott. Akiket megismertem neten, jellemzően gusztusos, szexi, vonzó, intelligens nők voltak. Badoon viszont szinte csak gondosan válogatott bányarémeket látni.



Ahogy nézem, a többség véleménye teljesen egybecseng az enyémmel, akár a női, akár a férfi kínálat a téma. A Tindertől sem vagyok elragadtatva, de a Badoo után az is felüdülés...

2020. márc. 26. 16:35
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Akkor maradj a gusztusos, szexi nőidnél, de ne pocskondiázz le ilyen szinten másokat. Attól, hogy a te igényeidnek nem felel meg, még nem lesz egyből bányarém meg vödörrel a fején elmegy kategória.
2020. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#17:


Látom, nagyon eltaláltam valamit a kis lelkedben. Te meg remélem, megtalálod Badoon a neked való királyfit/királylányt (a megfelelő rész aláhúzandó)...

2020. márc. 28. 13:38
 19/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem hinném, hogy eltaláltál, csak egy nagyképű bunkó vagy. Évek óta nem vagyok fent badoon. 29 éves vagyok, 177 centi és 58 kiló, innen üdvözöllek. Bár te mindent leszólsz, úgyhogy lehet finnyázni.
2020. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy nehogy magadba nézz már, hogy milyen rosszindulatú vagy. Nehogy... Még a végén kiderülne, hogy neked is van hibád.
2020. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!