Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder és az egyéb online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder és az egyéb online társkeresők túlértékelték a lányokat?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű, tanult, viszonylag jómódú srácként 0 sikerem van a lányoknál ezen a csodás platformon. A beszélgetésig nem lehet lányokkal eljutni, mert vissza sem írnak, feltéve ha egyáltalán matchelünk.


Egy jóképű barátommal közösen elkezdtünk közösen Tinderezni, neki a való világban talált korábbi modell barátnők után full átlag lányok állnak tömött sorba, ők viszont ha a városi szemétszállításról ír nekik arra is válaszolnak. 😀 A Tinder női "krémje" neki sem matchel.



2020. márc. 27. 07:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#7: Direkt lekértem a statisztikámat pár napja a Tindertől 2500 swipeból a lányok 64,4%-át jobbra húztam. Nem gondolom, hogy ezek alapján válogatós lennék.


Te most leírtad a 10/10-es ideálodat, akit kergetsz, és csak velük vagy hajlandó szoba állni???


Egyébként 180 vagyok, aktívan sportoltam, 0 g zsír van rajtam, alkatilag nem vagyok az a kigyúrhato típus, de építkezésen én viszem a 40 kg-os vakolatos zsákot... Nincs anyajegy az arcomon, sem bibircsók, néhány akné utáni heg viszont van rajta. (Lányoknak is van, csak nekik ott az alapozó...)


A dr-t szerintem hagyjuk, mert te is csak valami véletlen folytán kapod meg, én beértem egy mesterrel....

2020. márc. 27. 11:09
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalak elterjedéséből épp az extrovertált emberek profitálnak. Ez furának tűnhet elsőre, hiszen az internet (és a korai társkereső oldalak) az elterjedésekor épp a valóságban visszahúzódóbb emberek platformja volt. Emlékszik még valaki a 2000-es évek elejére? Nagy számítógépházak, tv méretű monitorok, aki internetezett az pedig valami különös csodabogárnak, kockának számított. Ez kezdett megváltozni, amikor elindult a MyVip, Iwiw meg a kisebb közösségi oldalak, és a FaceBook megszületésével, a laptopok elterjedésével billent át végleg. Hirtelen olyanok is elkezdték használni a netet, akiknek előtte fogalmuk sem volt róla, hogy mi is az. Igen, leginkább a 12-25 közötti lányokat és fiúkat szippantotta be.

Ők gyorsan rájöttek arra is, hogy ez számukra hatalmas lehetőség. A digitális fényképezőgépek, később a mobilokba épített kamerák korában nem volt nehéz pár előnyös(nek gondolt) képet készíteni, aztán felrakni. Jöttek a lájkok és persze az irigyek is, akik megpróbálták túllicitálni. Itt el is indult egy verseny (elsősorban a lányok körében), és mivel az átlag lányok/nők nem szépségkirálynők, elkezdődött a csalás is, ami a technika fejlődésével egyre látványosabb lett. Ma már ott tartunk, hogy egy középkategóriás mobilban is számos lehetőség van a képeink azonnali feljavítására, aminek az eredménye sokszor az, hogy az eredeti kép és a végeredmény már-már alig hasonlít egymásra.

Tehát vannak, akik ezt profi szinten használják, illetve kihasználják és ők azok, akik pl. a Tinderen is fent vannak. A baj csak az, hogy ők magukat már annak látják, aki a képeken van és nem annak, aki reggel a tükörből visszanéz. Jóképű pasik tucatjai lájkolják naponta a képeiket, miért is törődjenek a szomszéd Pistivel, aki tök átlagos, még csak fent sincs ezeken az oldalakon?

Közben van egy másik réteg, akik valamilyen okból ebben a versengésben nem szeretnének részt venni. A probléma az, hogy nekik nincs semmiféle netes közösségi platform, mivel ha megjelenik egy új és népszerűvé válik, abban a pillanatban azt is elárasztják a "magamutogatók". Így kb. 20 év alatt eljutottunk odáig, hogy a visszahúzódóbb emberek kiszorultak a közösségi oldalakról és nekik marad a személyes ismerkedés.

2020. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Kollektíven nézve ezt a férfiak rontották el. Annyi megerősítést, annyi egódoppingot, annyi pozitív megnyilvánulást adtak a nőknek a SEMMIÉRT, hogy ez teljesen eltorzította a valóságról alkotott elképzeléseiket.


A férfiak semmilyen elvárást nem támasztanak a nők felé, csak próbálkoznak mindegyiknél, valami hátha sül alapon, a nők pedig megszokták, hogy nekik semmit nem kell tenniük. A férfiak egy végtelen mennyiségben rendelkezésre álló, eldobható, lecserélhető tömeg lettek a szemükben. A nők elvárásai természetesen így az egekbe nőttek, és ha valaki nem passzol tökéletesen az elképzeléseikhez (mert mondjuk néhány fénykép alapján nem ítéli elég jóképűnek), akkor azonnali elutasítás. Hiszen úgyis jön a következő!


De ha ez megvigasztal, a világban lezajló folyamatok, amik például ezt a jelenséget is eredményezték, hamarosan elérik, hogy a fehér ember pár évtizeden belül bevégzi.

2020. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Ami kint az van bent is. Egy ultra gáz, értéktelen mű világban értéket keresni a fősodratú platformokon? Van értéke a sarki kis fűszeresnek az Amazon-nal szemben? Akkor miért lenne értéke bárkinek is egy online húspiacon? Amíg a sarki fűszeres ismer személyesen, ismeri az ízlésem, én ismerem őt, a portékáit, megbízunk egymásban, 5-10 percet jó hangulatban beszélgetünk a vásárlás mellett... addig egy webshop-ban kinézel valamit ami jó olcsó, valójában nem is kell, de ingyen kihozza a postás, majd 2 nap használat után vagy újat rendelsz, vagy kidobod. Remélem átjön a hasonlat.
2020. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
3%

Nem kedves kérdező,nem az ideálom,mert nálam ilyen nem létezik.:)

Ellenben veled,aki tíz picike szépséghibát felsorolt.

Érd csak be az MSc diplomáddal és hord a zsákot. Értem meg nem kell aggódnod,orvosi egyetemen hat év(inkább 7-8év) után kapom meg azt a fránya doktori címet.

2020. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

A 3.is én lennék,ha már itt tartunk. Miért is lennék felszínes ? Honnét veszítek ezt? Engem akartak megvenni pénzért Tinderen,nem én nézem mások pénzét. Jól élek,de nem vágok fel vele. Csinosnak,értelmesnek,aranyos lánynak tartanak. Ellenben utasított vissza azért pincér,mert szerinte "felette álltam". Bántott ez a dolog? Igen,hiszen felszínességre utalt.

Én kezdtem el ecsetelni,hogy mik is egy lány szépséghibái? Nem. A kérdező volt. Kinek van ideálja? A kérdezőnek,nem nekem. Nem én futok egy tipikus sablon után.

Kérdező:az orvosit sokan csúszásokkal végzik el. Szóval nem veszem magamra,hogy sereghajtó lennék. Csináld végig a négy és fél órás anatómia szigorlatomat. Utána beszélgetünk a csúszásról. Sőt még a végzettséggel is a kérdező jött.

Ezek után igazából nem is csodálkozom,hogy miért nincsen sikered.

2020. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Olvasd már vissza, a 3. kérdésben kérdezted azokat a dolgokat amiket utána számonkérsz rajtam miért mondtam, soroltam. Lehet megártott a hosszú szigorlat...

Illetve te kezdted el taglalni, hogy neked milyen előtag lesz a neved előtt. Erre ezt írod pár órára rá: "Sőt még a végzettséggel is a kérdező jött."


Az orvosit pedig el lehet végezni 6 év alatt, közvetlen családtagomnak is sikerült. Ha csak azért csinálod, hogy " a dr.a neved előtt,mert nekem is ott lesz", akkor sürgősen hagyd abba, egyrészt xar orvos leszel, másrészt az orvos társadalom is jó hamar ki fog utálni. Menj ügyvédnek, ott népszerűbb ez a mentalitás.


Ja, és annak van ideálja, akinek a társkeresők található lányok 65%-a megfelel. 😂 Neked mennyi is a férfiak közül?

2020. márc. 27. 16:04
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen,én kérdeztem.Amire utána reagáltam is,hogy túl szűk ez a keret. Túl sok szempont számít nálad. Kb.legyen modell a lány. De ez a te dolgod,hiszen ugye én vagyok a felszínes,nem te.😀

Nos nem ártott meg az a négy órás szigorlat.(amit ugye te nem is tudhatsz,hogy milyen is,de hát szerinted én szerencsével fogom megszerezni a doktori címemet).Nagyon nagy gratula az ismerősödnek,hogy csúszás nélkül elvégezte. Nekem is vannak ilyen családtagjaim,akiknek szintén sikerült így végezni.

Ne aggódj,nem azért jöttem ide,hogy felvágjak azzal,hogy orvos legyek. Valószínűleg fogalmad sincs,hogy milyen tízen évesen orvostól orvosig járni,mert krónikus betegséged van...csak egy indok a sok közül,hogy miért választottam.

Te írtad le elsőként,hogy jómódú vagy és végzettséged is van. Szerinted ez számít valamit is?🤔 ezért kéne több lánynak visszaírnia neked?

Nem vagy sikeres a másik nemnél. El kéne kezdeni akkor pontról pontra végig gondolni,hogy mi is lehet a bibi. Nem egy lányba belekötni,aki meg meri jegyezni,hogy túl szűk kereteken belül keresgélsz.

Ennyit erről. A te bajod,nem az enyém.

2020. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Ha a 65% likeolással válogatós vagyok, akkor szerinted hány százalékot kellene jobbra húzzak? 80%? Netalán 100%, hátha akkor te is végre beleesel?


Egyébként Neked a férfiak hány százaléka felel meg legalább alapvető szinten? Erre nem mersz válaszolni....

2020. márc. 28. 15:33
 20/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, az 1-es és a 9-es vagyok. Az igazság az, hogy nagyon sok türelemre van szükség a tinderen. Sok kamuprofil is van. Nem tudom neked milyen nőtípus jön be, de én az ilyen instás, bioba semmit nem leíró lányokat nem húzom jobbra. Sőt, igazából csak azoknak írok, akik engem előzőleg már jobbra húztak, szerintem az sokkal jobb módszer. Így legalább biztos lehetsz némi szimpátiában a nő részéről, persze így sem ír vissza mindenki. Sokan vagyunk mindkét oldalon, ez nem a lányok hibája, puszta szerencse kérdése az egész nagyrészt. Túl komolyan sem szabad ezt venni szerintem.


Az orvos lánynak pedig gratulálok, anno én is annak készültem, de nem vettek fel, így mérnök lettem:) Tényleg nagyon nehéz, ezt csak az érzi át aki tanult ilyen irányba. Sok orvos saját betegség miatt kezdi el a pályát, több példát is láttam erre. 30F

2020. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!