Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder és az egyéb online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder és az egyéb online társkeresők túlértékelték a lányokat?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű, tanult, viszonylag jómódú srácként 0 sikerem van a lányoknál ezen a csodás platformon. A beszélgetésig nem lehet lányokkal eljutni, mert vissza sem írnak, feltéve ha egyáltalán matchelünk.


Egy jóképű barátommal közösen elkezdtünk közösen Tinderezni, neki a való világban talált korábbi modell barátnők után full átlag lányok állnak tömött sorba, ők viszont ha a városi szemétszállításról ír nekik arra is válaszolnak. 😀 A Tinder női "krémje" neki sem matchel.



2020. márc. 27. 07:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem,nem vagyok válogatós. Ha normális a leírása és van pár értelmes képe az adott srácnak,akkor jobbra húzom.

Nem számít a végzettség,pénz,stb.

Utolsó válaszoló! Köszönöm szépen.

2020. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Egyrészt megnézném milyen képeid vannak kit, masrészt meg a bemetatkozásod.

Nekem hiába jött be egy srác,sok szempontot figyeltem:


Pl.:

1. Ha csak napszemuveges kép van fent róla akkor balra húzom, nem látszik a szeme. Napszemüvegben bárki jól néz ki.ha nem latod a szemet, kb nem is tudod hogy nez ki...

2. Autója mellett pózol vagy még rosszabb:ha látszik hogy valaki más autója mellett pózol. Engem ezek a felvágások mindig taszitottak.

3. Macskás srácok,imádom a cicákat de szörnyen allergiás vagyok rájuk, asztma rohamom lesz közelükben 15 perc alatt...ez nyilván kizáró ok

4. Ha minden képe búlizó és/vagy minden képén alkoholt fogyaszt/dohányzik.

5. Felpucér tükrös selfie ATOM GÁZ, nagyon kiabránditó tök mindegy hogy néz ki. Sosem huztan ezeket jobbra.

6. Csak sapkában van -> hasonlóan fontos mint a szem


Na a bemutatkozó szöveg..pfff rengeteg a siralmas. Pl amitol kivagyok "nincs hazam nincs kocsim szoval ha penzre mesz alkor balra el" es tarsai -> annyira arrogáns es latszik hogy sok sérelme volt a srácnak, frusztált.

Vagy a nagyon "izzadós" vicces poénos eröködős szövegek.

De van akinél en esek ki mert leirja h tetoválas kizáró ok nekem meg van egy pár, és ez a kéleken nem látszik, nyilván ezt is balra húzom.


És ezek csak amik hirtelen jutottak eszembe. Nálam pl az van hogy megnezem a srácot aztán nemcsak őt,hanem a dolgokat a kepein majd a bemutatkozását.

Mig a ferfiaktol csa azt latton helso kepen szep a csaj? Jobbra jobbra jobbra jobbra.....

Sok nő ennél körültekintőbb..

2020. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ugyan ez. Normális képek nem fürőszobai képek,sportos testalkat,kevésbé előnyös arc, jobb ruhák, egész jó bemutatkozás és sehol semmi. Hiába mutatnám meg milyen jófej vagyok célokkal és jó tulajdonságokkal teli( nyilvan van rossz is) ha odáig sem jutok el,hogy rá írjak.
2020. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ezeken a platformokon nekem sincs szerencsém. Én 10 éven át edzettem, ma már nem rendszeresen, de azért nem vagyok még Jabba. 178cm/82kg. Mégis 0 match évek alatt, illetve az online társkeresőkön azok írnak levelet, akik 1 mázsával nehezebbek nálam. Élőben kizárólag férfiak között dolgozom, stb.. szóval gondoltam online hátha van esély legalább beszélgetni valakivel. Nincs.
2020. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

#22 köszi a konstruktív véleményt, egyik sem jellemző rám a fentiek közül.


Szerinted egy emojikból álló bio jó / rossz / semleges? (Persze, valami nagyon frappáns jobb lenne, tudom...)

2020. ápr. 12. 12:04
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy emojikból álló bio sablon,unalmas. Pár mondat magyarul vagy angolul sokkal jobb.
2020. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Emojis bemutatkozast sosem ertettem. Hany éves vagy? 5? Miért nem lehet pár szép kerek mondatban megfogalmazni a dolgokat?
2020. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!