Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti sikeresek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti sikeresek vagytok Tinderen?

Figyelt kérdés
Itt állandó azt lehet olvasni, hogy nőként a Tinder mennyire bejön stb. Nekem alig van matchem, ha van is akkor sem írnak a férfiak és mindig nekem kell írni. Más is ezt tapasztalja?

2020. márc. 29. 12:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A tökéletes nem azt jelenti hogy nincsenek hibái, hanem azt hogy számomra tökéletes a hibáival együtt..
2020. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat! Én is egyetértek azzal a nő társammal, aki inkább egyedül marad csak ne kelljen beérni valakivel. Nőknél ez úgy működik, hogy vagy vonz az illető vagy nem, de akkor hozzá sem tudnék érni hiába belsőleg kifogástalan. A nőknél fontos a kémia, és nem mindenkinél indul be mint a férfiak nagy részénél, akiknél szinte bárkire feláll...

Ezért van az, hogy a nők bizony nem állnak le csak úgy bárkivel és inkább szinglik.

2020. márc. 29. 21:28
 23/34 anonim ***** válasza:
39%

Ha fontos a kémia, akkor gondolkodj el rajta, miért alakultál nemesgázzá, teljesen betöltött külső héjjal. "Standard hőmérsékleten és nyomáson színtelen, szagtalan, EGYATOMOS gáz."


A kérdésből azt látom, hogy zavar, nincs match, randi, pár. Igények meg vannak, nem törted még a fejedet, hogy valami félrement a specifikáció írásakor?

2020. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A tökéletes nem azt jelenti hogy nincsenek hibái, hanem azt hogy számomra tökéletes a hibáival együtt



Ez szerintem is így van. Lehet hogy más ranez a pasira akivel együtt vagyok és nem érti mit keresek mellette, de nekem meg tetszik. Az hogy nem érjük be akarkivel nem azt jelenti hogy Mr tökéletest keressük. Pusztán csak olyat aki NEKÜNK tetszik. És nem, nem igaz hogy nekünk csak a tökéletes tetszik. Én pont voltam ilyen helyzetben hogy mások nem értették mit keresek az exem mellett mert hogy sokkal jobbat is kaphattam volna nála. Nem is miattam lett ex.

2020. márc. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

A 62%-osnak azért igaza van valahol. Ismerősömnek (nő) volt húszéves korában egy remek barátja. A sz-rból is pénzt csinált, intelligens volt, de hát ronda volt.

Egy-két évig voltak együtt. A húszas éveiben talált egy-két idiótát, az egyikről kiderült, hogy rendszeresen csalta. ...

Majd a harmincas éveiben megismerkedett egy egyszerű, elhízott, középszerű emberrel. Házasok.

A férj a pénzzel nem tud bánni, fizikailag nagyon rossz állapotban van.

A családja lehúzza őket.


Most így jobb?

2020. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kivel jön össze vagy kivel nem. Ha én inkább vagyok egyedül, mint egy kapcsolatban olyannal aki nem vonz, akkor ne akarja már megmondani senki hogy lejjebb kéne adnom. Mert ha tudok egyedül lenni, akkor miért kéne összejönnöm mindenképp valakivel? Ez nem olyan hogy mindenáron kell valaki, csak egyedül ne legyek..

Akik meg csak beérik valakivel, mert nem tudnak egyedül lenni, csodálkoznak, hogy megcsalás van, semmi tisztelet vagy semmi megbecsülés. Egyik félnek sem jó ez.

2020. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

26-os válaszolónak teljesen igaza van!!

Én is inkább egyedül, meg sok más nő, mintsem valakivel csak úgy összejönni aki nem vonz meg akit nem tudok igazán szeretni.

2020. márc. 30. 15:36
 28/34 anonim ***** válasza:
34%

Vannak azért bajok tényleg a fejekben mindenhol.

Durva tényleg, hogy a pasikra mondják, hogy felszínesek, de itt is látszik, hogy a nők többsége mennyivel jobban az. Én sosem gondoltam, hogy be kéne érnem valakivel, vagy lejjebb adnám, hogy legyen valaki. Keresem a hozzám illőt. De ha épp nem ez én tökéletes elvárásomnak megfelelő, nem bottal lökdösöm arrébb, hanem próbálom megismerni és úgy dönteni. Nem trófeát keresek, hanem társat.

Félelmetes, hogy ennyire felszínes mindenki. De a húspiac majd úgy is bedobja a kémiát (ez csak szerintem nem létező dolog?) Vagy vonz, vagy nem, ha nem, akkor hozzá sem tudsz érni.. Sajnálom hogy ilyenné tett a társadalom. Örülnék ha lenne olyan aki belsőre kifogástalan, ti meg még akkor is tudtok kifogást találni. Voltam már én is tökéletes valakinek (és Ő nekem), és mégis megkaptam, hogy nincs esély jobban megismerni egymást.. Senkinek nem kívánom.


Szerintem gondold végig kérdező mit keresel te Tinderen. Ha neked az, hogy ismerkedsz, beszélgetsz, időt szánsz egy kedves normális emberre, aki nem csak egy steigulának akar, megalkuvásnak számít, akkor miért keresel? Nem megalkudni kell, megtalálni azt, akivel a hibái ellenére is jó társak vagytok.

Ha inkább vagy egyedül, mert az túl gáz, hogy valakivel együtt próbáljátok meg, működik e vagy sem , együtt lesztek jobbak.. Akkor csak élj, csináld amit szeretsz, fejlődj, ne pazarold az időd Tinderre, majd egyszer szembejön a tökéletes, semmit nem kell tenned érte, csak hogy addigra te is az legyél.

2020. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

...


Azt az embert kell választani, aki >adott helyzetben< legjobban illik az elképzeléseinkhez, illik hozzánk, neadjisten szeretjük, szerelmesek vagyunk belé.


A lepontozott #25-ös voltam.

A csúnya fiúnak mindent megtett volna a rokonomért, szerelmes volt belé, ügyes srác volt, de a hölgynek egy idő után több kellett.

Ez is opció, de akkor vállaljuk a következményeket. Szerintem itt sokan a (túlságos) válogatás következményeivel nincsenek tisztában...


Én, túlsúlyos, introvertált, kocka paliként elmondhatom, hogy de nekem akkor is csak a bombanő, extrovertált orvostanhallgató lányok tetszenek! (nyugi, nem így van)

Lehurrognának? Valószínű.


A Tinder meg a mindenféle "párkereső" alkalmazás meg egy kanna trágyát nem érnek együttvéve.

A kanna trágyával legalább kertészkedni lehet, a Tinderen meg csak az idődet húzod. Az idő meg véges.

2020. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
39%

Azért mert valaki nem úgy gondolkodik, mint te, akkor már baj van a fejében?

Ha felszínes hogy olyan párt akarok akihez vonzódom, akkor felszínes vagyok, (szerinted) de nem csak arra megyek hogy külsőleg bejöjjön, hanem arra hogy belsőleg is. Volt többször is olyan, aki külsőre tetszett, de belsőre egy nagy nulla volt, nem jöttem össze vele.

Nem úgy állok hozzá, hogy feltétlen kell valaki, mert tudok egyedül lenni és ezért nem kezdek el olyannal ismerkedni aki egyátalán nem érdekel.

Ezt valamiért nehéz megérteni úgy látom..

2020. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!