Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti sikeresek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti sikeresek vagytok Tinderen?

Figyelt kérdés
Itt állandó azt lehet olvasni, hogy nőként a Tinder mennyire bejön stb. Nekem alig van matchem, ha van is akkor sem írnak a férfiak és mindig nekem kell írni. Más is ezt tapasztalja?

2020. márc. 29. 12:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sok jobbra swipeom meg matchem van 29F vagyok de az ilyen 6os válaszadó csajokkal szoktak olyan beszélgetések lenni hogy 1-2 szóban válaszol meg visszakérdez kb ugyanazt amit én kerdeztem, persze a profilban nagyon kommunikativ lol. Nah Cleverbootal szerintem tartalmasabbak a beszélgetések mint a “főnyeremény” lányokkal. + akar fiú vagy akar lány ha igényes vagy magadra, képzed magad, rendszeresen edzel megfelelően táplálkozol, és az EQ/IQ szinted nincs a bányász béka segge alatt akkor minden esélyed megvan arra hogy értelmes kapcsolatokat alakíts ki. (Nem,nem dugopajtii kapcsolatokat)
2020. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

Ott a probléma, hogy agyon válogatjátok a pasikat. Majd 30 évesen kicsit újragondoljátok a helyzetet....


Próbáljátok meg, egy napig mindenki jobbra, utána aki értelmesen, nem szex céljából ír azzal elkezdtek beszélgetni. Állításotok szerint erre közel senki nem képes, így végülis nagy "kockázat" nincs, csak a másik fél egy lépéssel tovább jutott.


Egy ismerős lánynak megnéztem párszor a Tinder profilját, ki is próbáltuk a fenti módszert, végtelen matche lett, a pasik 80%-a írt is, egy éjszakára ötvenből EGY hajtott, értelmesen viszont tényleg kevesen voltak képesek írni. De ötvenből kb ötnek csak sikerült, szóval nem lehetetlen.


Valójában ti cápát akartok fogni játék horgászbottal a Balatonon és vagytok egymás mellett 100-an, ha esetleg felúszna a Sión egy... (Nézzen ki jól a pasi, legyen értelmes, akarjon hosszú távú kapcsolatot, és ő pont titeket akarjon az oldalán látni a másik 100 nálatok jobban kinéző amazon helyett, végigverekedve magát rengeteg játszmán)

2020. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
52%
#12 Mert az mindkettőnknek nagyon jó lenne ha csak beérném vele, ugye? Hagyjuk már ezt, miért kéne akárkinek is beérnie bárkivel? Csak azért hogy ne maradjak egyedül? Hát nem, akkor inkább egyedül maradok.
2020. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
32%

#13, te hallottál már a kompromisszumról?


Én aranyporban hempergetett lazacfilét szeretnék enni, ha azt nem kapok, akkor jó lesz a felvágott a hentespultból is. Te meg éhen halsz, mert nem kapható, nem engedheted meg magadnak, kiváló ötlet.


Ha neked egy társ, egy pár, egy család lehetősége nem ér annyit, hogy átgondold, kizárólag az ideálodnak megfelelő pasival legyél hajlandó bármibe is kezdeni (akár csak egy beszélgetés) akkor tényleg feladom 😀

2020. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
61%

Ez borzalmas hasonlat. Abba nem hal bele senki, ha nincs párja.

Megismétlem, szerinted miért lenne az jó ha csak beérem valakivel?

Mert szerintem az nekem se és neki sem lenne jó, akkor miért lennénk együtt?

Beszélgetni beszélgettem olyannal, aki egyátalán nem tetszett és nem is lett semmi. Ha egyátalán nem vonz, akkor még hozzáérni sem tudnék, hiába jó a belsője, hiába tudom hogy amúgy jó ember, nem tudok úgy nézni rá.

2020. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
33%

Ha a beérés egyenlő azzal, hogy kompromisszumot kötsz pár feltételben akkor azért, mert különben te leszel a macskás nő. Nem tudom hány éves vagy, az életed mekkora részét töltötted eddig és milyen kapcsolatban, de olyan 30 körül a legtöbb nőn azt láttam eddig, hogy rájött, mégis csak kell neki egy pár, és igenis megköti azt a kompromisszumot, mert nem akar csont egyedül maradni.

Egyedül kelsz, fekszel, munka után maximum valamelyik szintén vénlány (bocsi, szingli..) barátnődet tudod felhívni, hogy valakinek elmondd mi nyomja a lelkedet, vagy éppen milyen sikereket értél el aznap, volt örömben részed.

Ha picit más szemszögből néznéd a férfiakat, másként osztályoznád őket, lehet rájönnél, nem csak fekete és fehér pasik vannak, azaz nem csak az ideálodnak megfelelők és olyanok akik egy kósza fantáziát sem tudnak benned beindítani.

2020. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
A 75 százalékosnak igaza van. Miért kellene beernie valakivel aki taszítja? Fontos a belső de ha valaki külsőre taszít akkor megette a fene.
2020. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan a nőknél az a 2 opció létezik, hogy taszít, illetve hogy odavagytok érte, és ő az ideálotok?
2020. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
66%
Igen, te pontosan azt mondod, hogy mivel nem akar egyedül maradni, így beéri valakivel. De ez kinek és miért jó szerinted? Te örülnél ha tudnád hogy valaki csak beéri veled, mert nem talál jobbat?
2020. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem, mivel biztosan hiszem, hogy nincs tökéletes (egyezés). Külsőben még megközelítheti valaki (az elérhetőséget ne vegyük figyelembe), azonban a mentalitásban és a belső értékekben sokkal fontosabb, hogy a pár 2 tagja elfogadja a másikat. És itt jön, hogy vannak megköthető, és meg nem köthető kompromisszumok (ahogy persze kinézetben is).


Én tartanék tőle a kapcsolatom során, hogyha a lány tökéletesnek lát vagy gondol, mikor derül ki olyan tulajdonságom, ami benne ezt az álomképet összetöri. És akkor bizony jön a következő kapcsolat, akár egy apróság miatt is. (Jártam már így, és nagyon komoly lecke volt)

2020. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!