Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van ennyi kutyamániás nő?

Figyelt kérdés
Már zsinórban az ötödik csajnál látom, hogy tele van a tinder profilja kutyás képekkel. Én nem tűrök meg háziállatot a lakásomban, viszont társat szeretnék. Félreértés ne essék, nem vagyok állatgyűlölő, de szerintem nem lakásba valók. Lehet még olyan nőt találni a 20-28 éves korosztályban, akinek nincs semmilyen állat ennyire becsípődve, és ez később sem fog változni?
2020. márc. 29. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Férfiaknál is ez megy.:D

Én cicás vagyok amúgy.

2020. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 MolotovPunk ***** válasza:
64%
Nem tudom,nem használok tindert,de engem is zavar az,ha pl egy nő annyira kutyamániás,hogy a kutyájával alszik,meg állandóan arról tölt fel képeket.Kiábrándító.Szerintem panelben tartani kutyát alapból nem okos dolog.Kutya kertes házba való.Zavaró,mikor valaki német juhászt tart egy kis panellakásban másokat zavarva ezzel.(Hangos ugatás.)Vannak országok ahol ez komolyan be van szabályozva,sőt olyan országok is léteznek,ahol kutyajogosítvány kell ahhoz,hogy tarthass egyáltalán kutyát.Azt tudod ez ügyben tenni,hogy megpróbálsz olyan lánnyal összejönni,akinek nincs bent a lakásban házi kedvenc.
2020. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MolotovPunk ***** válasza:
50%
Panelben élek,de én el nem tudnám képzelni,hogy kutyát tartsak panel lakásban.Persze,ha kertes házban élnék,akkor lehet lenne egy kutyám.
2020. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Jobban szeretem amikor kiírja mellé, hogy mindig is jobban fogja szeretni a kutyáját mint téged. Akkor minek van tarskeresőn....
2020. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

1. Való igaz, hogy a kutyák nagyobb térhez szoktak, mert az ember sem olyan rég zárta magát tömegével beton kalitkába, de a kutyák egyik csodálatos tulajdonsága, hogy nagyon alkalmazkódóak tudnak lenni. Hiszen ezt minden fajtától elvárja az ember.

Mivel pedig több a panelos kutyamániás, mint amennyi a porta, így a matek szerint több állat is a paneltos életformát nyerte meg.

2. A kutya egy az, hogy idomitható, így megtanítható, hogy mikor ugasson, mikor hallgasson. Másfelől a panel egy ingerszegény környezetnek számít, így kevés az esély, hogy valami ugatásig hergeli. (Leszámítva ha viselkedési gondok vannak, de erre megint ott a nevelés).

Egy tudatos gazdival, kicsi az esélye, hogy zajongjon a lakásban.


3. Ha valaki nem háziállat párti azzal sincs semmi baj. Akkor nyílvánvalóan nem állsz össze olyannal, aki kisállatot tart.

2020. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!