Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem, hogy elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem, hogy elvesztettem a jól fizető állásomat, jövő héttől sajnos csak ételfutárként tudok dolgozni. Úgy érzem addig nem érdemes ismerkednem, amíg rendbe nem jön a karrierem. Jók vagy rosszak a meglátásaim? 26F

Figyelt kérdés

Leépítés volt a cégnél és mivel csak kerek egy éve voltam ott, azokat küldték el, akik időben később kerültek a céghez. Egyelőre ételfutár munkát vállaltam el, ameddig tart ez a járvány vagyis ameddig nem találok a végzettségemnek megfelelő munkát, ami úgy néz ki egyelőre az se mostanában lesz.

Azt gondolom, h amíg ilyen helyen dolgozok, nem érdemes komolyabban ismerkednem, mert úgyis azt gondolják rólam a nők, h 26 évesen csak ennyire futotta nekem, magyarul mellettem nincs jövő. Jól gondolom szerintetek?


2020. márc. 29. 17:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyenkezned. Bár most a járvány ideje alatt nem fogsz tudni ismerkedni. Le a kalappal, hogy ilyen hamar találtál másik munkát és feltaláltad magad ebben a helyzetben.
2020. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

Eddig sem volt kapcsolatod, ezután sem a munkahelyed miatt nem lesz.

Túlélő vagy, keress olyan nőt aki értékeli ezt, nem pedig a divatmelód!

Minden rosszban van valami jó, talán eme helyzet után lelassulnak az emberek, vissza a régi sémákhoz...

2020. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

0%???


Ja, értem!


Na akkor:


Gratulálok kedves kérdező, hogy nem sajnáltatod magad, és ilyen gyorsan munkába álltál, még ha nem is a szakmádban.

És hidd el, a nőknek nem számít a pénz, és ki tudja, talán pont most, ennek a munkának köszönhetően találod meg a nagy Ő -t. Szorítok, sok sikert!


Ez már 100%-os válasz lesz, mi?

2020. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
2: Tényleg? Falusi csajismerős istenként tiszteli a fiatal háziorvost és odáig van érte, meg vissza. Az orvos, az valaki. Nem írtad, hol vagy orvos és milyen orvos, de vidéken a háziorvosoknak és állatorvosoknak, sőt a fogorvosnak is mindnek van barátnője, felesége.
2020. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy nekem egyelőre megvan az állásom, 30 felett vagyok és sosem volt barátnőm, de amekkora sz_rban van az ország, nekem nem mindenáron a puncin jár most az agyam.
2020. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

"Tényleg? Falusi csajismerős istenként tiszteli a fiatal háziorvost"


Én is háziorvos vagyok, pontosan még két nap van vissza a szakorvos-képzésemből. Vidék, megyeszékhely. Májusban vizsga. Magyarországon a háziorvos az egy lenézett szakma. Szinte nem is orvos, ebben az országban csak a sebész, meg a nőgyógyász valaki.

2020. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
11%
nőd nem lesz ezek után az biztos
2020. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Semmikeppen ne szegyelld, hogy dolgozol. Azoktol hanyok akik nem tudnak vegzettseguknek megfelelo munkat talalni (legyen az barmi, barmikor, virussal, vagy anelkul) es inkabb az allamon vagy valakin eloskodnek, minthogy beulnenek egy kassza, vagy pult moge. Ismerkedni most nem konnyu meg egy milliomosnak sem, de emiatt (hogy most elvesztetted az allasod) nem adnam fel, le kell xarni mindent, mashogy nem lehet a mai vilagban tulelni. Lesznek meg jobb, meg ennel rosszabbak is.
2020. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
:DD hát de amíg járvány van, találkozgatni se kellene, utána meg gondolom van terved, hogy hasonló poziban helyezkedj el. Szóval gondolom majd jön minden, ha talpraesett vagy.
2020. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Mégis mi a baj az ételfutárokkal? Nekem kifejezetten ez az egyik álommunkám. A Netpincéresek meg a Woltosok nagyon jól keresnek, tényleg nem látom itt a problémát. Hozzánk az étterembe Wolt futárok szoktak jönni, és hát némelyik nagyon jól néz ki. Eszembe se jutna olyan, hogy "csak ennyire vitte"... Egyébként se, de ételfutároknál meg pláne nem, hiszen tök jól keresnek. Alig várom, hogy végelegyen ennek az őrületnek, és befejezhessem a jogsit, és én is az legyek.


Egyébként meg valóban nem érdemes ismerkedned, de nem a munkád miatt, hanem a korona miatt.

2020. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!