Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem, hogy elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem, hogy elvesztettem a jól fizető állásomat, jövő héttől sajnos csak ételfutárként tudok dolgozni. Úgy érzem addig nem érdemes ismerkednem, amíg rendbe nem jön a karrierem. Jók vagy rosszak a meglátásaim? 26F

Figyelt kérdés

Leépítés volt a cégnél és mivel csak kerek egy éve voltam ott, azokat küldték el, akik időben később kerültek a céghez. Egyelőre ételfutár munkát vállaltam el, ameddig tart ez a járvány vagyis ameddig nem találok a végzettségemnek megfelelő munkát, ami úgy néz ki egyelőre az se mostanában lesz.

Azt gondolom, h amíg ilyen helyen dolgozok, nem érdemes komolyabban ismerkednem, mert úgyis azt gondolják rólam a nők, h 26 évesen csak ennyire futotta nekem, magyarul mellettem nincs jövő. Jól gondolom szerintetek?


2020. márc. 29. 17:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Miért gondolnának ilyet? Tudod mennyien dolgoznak pl. boltba akiknek diplomájuk is van? Egyszer olvastam valahol, hogy orvos is ott hagyta a munkáját és bolti eladó lett.


Neked mi a szakmád és mi volt előtte a munkád, mielőtt ételfutár lettél. Az ételfutár is jó szakma amúgy, itt is lesz lehetőséged ismerkedni. Amúgy a mostani helyzetet nézve valakinek még munkája sincs szóval te hozzájuk képest ezerszerte jobb helyzetbe vagy.

2020. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
19%

Ha a jól fizető állásodban 1 év alatt sem sikerült komolyan ismerkedned akkor nem mindegy?

Eleve halott a dolog , ha csak olyan nők körül forogsz akik az anyagi helyzet alapján döntenek.

2020. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, én ismerek szakmában dolgozó fiatalokat. Asztalos, fodrász (fiú), pincér, targoncás, sofőr (ott hagyott minden iskolát). Mindegyiknek van barátnője. Persze nem az orvosi egyetemről. A sofőr fiúnak például élelmiszerboltban dolgozó barátnője van.

Aztán a betöltött munkahely sem mindig végzettség kérdése. Nézzük a vagyonőröket. A legtöbben szakma + tanfolyam vagy érettségi + tanfolyam csinálják. De kapásból 3 rendőr végzettségűt is tudok. Aztán irodában dolgozó hölgyet is tudok 8 általánossal. 20 éve beprotezsálták, valami postázás a feladata. Mélységesen lenézi a fizikai dolgozókat, mint a legtöbben ebben az országban.Összefoglalva: Az hogy ki milyen munkakörben van sokszor szerencsén, protekción múlik. Kezdem szégyelleni, hogy egy ilyen sznob országban élek ahol csak a non profit munkát végzők számítanak embernek.

2020. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
41%

Miért kéne szégyellni?

Az egyik futár ismerősöm direkt biciklis futár, mert imád tekerni, és pénzt keres azzal amit szeret csinálni. Szintén 30-hoz közeli, kopaszodó típus is, de mindig van csaja. És mindig van hölgy aki megadja neki az a telefonszámát. Az ismeretségünk is innen ered, hogy egy rendésnél azzal poénkodott, hogy "ugye nem akarod te is felírni a számod egy papírra".


Szerintem ne szégyelld a jelenlegi munkád, kihozod a helyzetből a maximumot, és ez dicséretes.

2020. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz, akiknek inkább szimpi lenne, hogy nem otthon sír a szád, hogy "kirúgtak, most mi lesz, rohadt járvány" , hanem egyből feltaláltad magad, 5 perc alatt szereztél új állást rinya helyett.
2020. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha tetszenel kulsore,felolem lehetsz futar.

N

2020. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakoznék az orvos és mérnök társakhoz. Szoftvermérnökként, átlag felett keresek, van kocsi, lakás... De nem számít. Nem ez érdekli a nőket. BMW-d, meg ecsetfejed legyen. Jah, és még sportos is vagyok mellé... Csak hát, szemüveges, okoska fejem van a Hupikek törpikékből...
2020. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26%
jó autó kell nekik mellé kigyúrt test. ennyi
2020. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Úgyis szinte csak a külső számít... lehetsz te hótt' gazdag és a sötét anyag rejtélyének a megoldója, ha nem vagy az a tipik "jópasi".


Nemi vonzalom > érzelmi, tudatos vonzalom.


Ez egyáltalán nem baj, csak tudatosítsd magadban.

2020. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!