Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme volt ennek?

Figyelt kérdés

A fiúval talalkozgattunk majd egy idő után nem úgy írt, alig keresett.

Rakerdeztem akar-e még foglalkozni velem azt válaszolta nem érti a kérdést itt lezárta a témát.

Majd mikor már egyáltalán nem keresett, meg mondtam neki, hogy sok értelme volt ennek az egésznek, válasznak annyit kaptam, hogy nem tetszik neki ez a hozzállas amit produkáltam.


Nem értem pedig, normális voltam, nem rámenős,kedves.. Még is koppon maradtam.


Ez az én hibám lenne?

Voltatok hasonlóban?

Köszönöm



2020. márc. 30. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy csak rád akarta lőcsölni a felelősséget, sajnos az embereknek szokásuk úgy alakítani a dolgokat, hogy ne nekik kelljen vállalniuk a felelősséget. A másik lehetőség az, hogy nem érezte úgy, hogy te lennél az igazi a számára, vagy tőled is várt valamiféle visszajelzést, amit nem kapott meg tőled. Mondjuk ebben az esetben is lezárhatta volna normálisan az ügyet. A harmadik lehetőség az, hogy melletted még x lánynak csapta a szelet, és volt egy befutó, téged meg dobott.
2020. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
Egosimogatónak jó voltál, ennyi az egész.
2020. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem volt köztünk semmi, csak 2x találkoztunk
2020. márc. 30. 21:21
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg azt szerette volna, hogy te jobban keresd, az simogatta volna az egóját. De mivel te nem ezt tetted, így némileg kudarcnak érezte, és mivel arra viszont lusta volt, hogy több erőt fektessen ebbe a kapcsolatba, így inkább hanyagolt és keresett egy könnyebb, butább nőt.
2020. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt hitte első alkalommal megfektethet.
2020. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, tőle kérdezd, erre még nem gondoltál?
2020. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia #6 két kérdést tettem neki fel azokra se volt őszinte.

Csak kíváncsi voltam, más volt - e hasonló szituban...

2020. márc. 30. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kétlem hogy kérdezted volna, akkor most nem itt tennéd fel a kérdést
2020. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem veszekszek veled a semmin :) szia
2020. márc. 30. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben szerintem nem a te hibád, az ismerkedés ilyen, el kell engedni, nem volt hozzád való.Èn is sokszor tapasztalom azt, hogy mindent beleadok törődöm az illetővel, de mint egy rongy baba, akkor reagál ha kezdemènyezek, egy idő utàn ezt megtanulod kiszűrni, pl. Csak te írsz-e rá, kérdez valamit a “hogy vagy”- on kívül üzenetben, vagy soha, ha válaszol, utána nincs több saját témája, kèrdése SOHa, szóval nem az hogy néha-néha te vagy a beszédesebb, hanem zokni, akkor ő ezt nem is akarja, esetleg őmindenkit jobbra húzott a tinderen és közönyösen el van veled, amíg nincs jobb, neked meg rabolja az időd, mert egy “ kösz nem”-et nem tud kinyögni.Ezer meg ezer ilyen van.
2020. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!