Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme volt ennek?

Figyelt kérdés

A fiúval talalkozgattunk majd egy idő után nem úgy írt, alig keresett.

Rakerdeztem akar-e még foglalkozni velem azt válaszolta nem érti a kérdést itt lezárta a témát.

Majd mikor már egyáltalán nem keresett, meg mondtam neki, hogy sok értelme volt ennek az egésznek, válasznak annyit kaptam, hogy nem tetszik neki ez a hozzállas amit produkáltam.


Nem értem pedig, normális voltam, nem rámenős,kedves.. Még is koppon maradtam.


Ez az én hibám lenne?

Voltatok hasonlóban?

Köszönöm



2020. márc. 30. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell egyből gonoszságot feltételezni, az elején szimpatikus voltál neki, aztán láthatóan úgy érezte hogy nem különösebben érdekli a társaságod, de nem feltétlen azért mert egy szemét állat. Rossz érzés? Persze, hisz hiába nem mondja ki, ez egy gyávább visszautasítás. Viszont ez az ismerkedéssel jár, lesz még sok olyan, hogy valakivel jól indul a kapcsolat és nem lesz belőle semmi.


Abból amit írtál, miszerint megkérdezted hogy akar-e még veled foglalkozni vagy hogy passzív-agresszívan írod neki hogy sok értelme volt az egésznek, nekem úgy tűnik hogy bizonytalan vagy magadban és lehet túl nyomulós (ragaszkodó) voltál, ami hamar letörheti az érdeklődést.


Lehet hogy semmi olyat nem tettél ami hatással lett volna az alakuló kapcsolatra, csak a másik fél nem érezte hogy tovább akarja ezt vinni. A lényeg viszont, hogy nem kérjük számon a másikat a hozzáállásáért: ismerkedtek, semmivel nem tartoztok igazából egymásnak. Tudomásul vesszük hogy nem hiába ír kevesebbet és lezárjuk mi is vele a témát. Sajnos ez a 21. századdal jár, hogy sokszor nincsenek kimondva a tények, azaz hogy nem akar veled többet beszélni vagy találkozni, biztonságosabbnak érzi hogy csak eltűnik. Te azt tudod tenni hogy innentől nem figyelsz rá, nem foglalkozol vele és ha később megpróbálná folytatni, már nem ugrasz bele még egyszer ugyanabba a hibába és nem leszel számára szamár a ló helyett.

2020. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs igazad előző.Az ember igen is tudjon irányt adni egy kapcsolatnak, ha nem akkor mondja ki, hogy nem, ne csináljunk a másikból komplett hülyét.Ettől még nem köpköd senki a másikra, de ennyi jár, akár csak finoman, de meg kell mondani.
2020. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző, ez a korrekt, igen. Én viszont egy trendről beszéltem és az arra való reagálásról, nem arról hogy ez helyes lenne.


Kb. már mindenki tudja mit jelent a ghosting, mert annyira elterjedt, erre mondtam hogy semmi értelme kapálózni és számonkérni a másikat, mert a viselkedésével és a hozzáállásával már egyértelművé teszi hogy nem akar több kontaktot. Magában tesz károkat ha ezek után még kapar.

2020. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is passzív agresszív az "akar-e még foglalkozni vele" megnyilvánulás, illetve az, hogy miután elmondta (ha nem is szépen!), hogy "lezárta a témát", még ismét passzív agresszívoskodtál azzal, hogy "sok értelme volt ennek az egésznek". Ilyenkor már el kellene engedni, ha ilyen bunkó és nem ad pici magyarázatot sem, nem kellene kardoskodni, csak magadat égeted egy picit. Bocsi.

Ettől függetlenül az írásod alapján korábbi viselkedésed nem jött be neki. Fogalmunk sincs, milyenek voltak a találkozásaitok. Nem értem, mit vársz tűlünk azzal kapcsolatban, hogy mi értelme volt ennek. Ha ismerkedik két ember, annak alapvetően két kimenetele lehet. Vagy jól alakulnak a dolgok és összejöttök, vagy valami miatt elbúcsúztok egymástól. Ehhez ismerkedni kell, hogy kiderüljön. Hát, ez volt az értelme, nem?

2020. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégiben éltem meg ugyanezt. Pár hétig "szépségem", "drágaságom" stb., aztán egyik napról a másikra megváltozott, alig keresett és nem volt a beszélgetéseinknek tartalmuk. Ő az elején mondta, h utána mindig futottak a nők, neki sosem kellett küzdenie senkiért, én pedig pont ezért tetszem neki, mert nem adom magam könnyen. Milyen jól tettem! Szóval pár hét után átment passzívba. Sokszor kérdeztem tőle, hogy mi a baj? Nyugodtan elmondhatja azt is, ha kiábrándult az egészből, de mindig tűzben tartott. Tudtam, hogy itt biztos más van, esetleg más valaki.

A végén normálisan leakartam zárni, leírtam neki, hogy számomra ez így nem működik, hogy nem érdeklődik (oda-vissza ment az érdeklődés, részemről normális keretek között, nem tapadós stílusban). Erre teljesen kiakadt, hogy én mit képzelek magamról, hogy ő egy rongydarab, amit ide-oda teszek kedvem szerint? Itt már tudtam, hogy más valaki van a pakliban és játssza a "kiborultat", hogy én mit gondolok magamról. Az este még írta, hogy neki gondolkodnia kell ezen. Másnap estére beírt, hogy gondolkodott és igazam van, szerintem is fejezzük be, mert így nincs értelme, hogy ha olyan a hangulatom akkor kiteszem a szűrét. Következő nap a közösségi oldalon a sztoriba már egy másik csajjal volt fent fotó és szerelmes dal alatta. Hát, muszáj volt ráírnom és gratuláltam neki :D Annyira gyökér volt a srác, hogy még ebből is engem próbált meg hibásnak kihozni, hogy ez mind az én hibám mert eldobtam, de azzal nem számolt, hogy az összkép nem passzol, hogy még 24 óra sem telt el a "szakításunk" óta és ő már ilyen mély érzelemben volt egy másik lánnyal... :D Csak nevettem rajta, de komolyan, súlyt vett le a vállamról ezzel, hogy megmutatta mekkora egy gané :))


Szerintem nálatok is hasonló a helyzet. Más személy lépett be, ami nekem is a megérzésem volt és nem tévedtem.

2020. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!