Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők senkire nem írnak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők senkire nem írnak rá társkeresőn vagy csak a jóképűkre? Vagy rájuk se? Csak a jóképűeknek válaszolnak? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert kb 10 éve vagyok fennt netes társkeresőkön,ezalatt kb 1-2 nő írt rám,és 0 válaszolt
2020. márc. 30. 21:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, de ilyen téren én is régimódi vagyok. Rám sokkal kevesebben írnak és ritkábban, mert elváltam és 2 gyerekem is van, nem is vagyok szépségkirálynő, viszont eddig mindenkinek válaszoltam, aki rám írt. De én senkire sem írtam elsőre, ha jóképű volt, ha nem. Ja és csak 1 éve vagyok fent azon az oldalon, ahol közel 9 hónapig még előfizetésem is volt. 35+
2020. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de ilyen téren én is régimódi vagyok


minden téren mindenki régimodi,ha az megéri neki,ha jól jár vele

2020. márc. 30. 22:02
 13/37 A kérdező kommentje:
eddigi legnagyobb bűneim,ami miatt leprásként kezeltek a nők:nem volt szófosásom,nem röhögtem nonstop
2020. márc. 30. 22:03
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Megint egy gyűlöletfrázis.
2020. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
69%
Ez a szokás alakult ki. Gondolom, onnan ered, hogy élőben is a férfiak szoktak kezdeményezni. Mondjuk érdekes, hogy az emancipáció az ismerkedést nem érintette, de tény, hogy jó első benyomást tenni nehéz dolog, ezért nem sírnak a csajok, hogy hadd ők kezdeményezzenek már... Másrészt, a férfiak többsége is megszokta, hogy ők teszik az első lépést, emiatt aki újítani akar és nem ír rá a lányra, az hoppon marad, mert 60 másik hapsi megteszi helyette. Emiatt van az is, hogy sokan válasz nélkül maradnak, mert a 60 kérő közül a csaj kiválasztja azt a párat, aki nagyon bejön neki, a többire nem pazarol időt és energiát.
2020. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
53%
Isteneeeeem, mert az emancipáció, hogy ne a férjemé legyek, fizessenek ugyanannyit, ne öljenek meg, azok mind jogok, minden romantika nélkül, az meg, hogy ki kezdeményez, egyéni preferencia, semmi köze a jogokhoz. Kb. annyi értelme van a kettőnek, mintha azt mondanád, a dolgozó nők, vagy a nadrágot hordó nők miért nem leszbikusok.
2020. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Noren1989 ***** válasza:
71%

Rám 2 nő írt, az elmúlt 6 hónapban.

Az egyikkel nem egy súlycsoportban voltunk, de ő nem vette észre, a másiknál kizáró ok volt, hogyha macskája van az embernek. A képeken a macskámmal pózoltam.


Szóval maradjunk annyiban, hogy akik írnak, sem godolják komolyan, amit csinálnak :D

2020. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
98%

A nők nem bírák. Nem azért nem írnak vissza, mert bűnös vagy, vagy mert utálnak. Ez nem személyes sértés.

Te sem vagy bíra és egy nőt sem vonhatsz felelősségre, amiért nem ír, mivel nem kötelessége.

2020. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Nyilván ez, nem az, hogy egy féreg vagy.


ja én vagyok,nem te amiért leférgezel valakit pár sor miatt,amiből leszűrted azt hogy nőgyűlölő vagyok:D


én,aki még a legutolsó sittes nőerőszakoloval is szépen beszélek,én vagyok a rossz ember,oké

2020. márc. 30. 22:08
 20/37 A kérdező kommentje:

Te sem vagy bíra és egy nőt sem vonhatsz felelősségre, amiért nem ír, mivel nem kötelessége.


kibeszélt itt kötelességről?csak nem értem hogy nem jövök be 1 nőnek se,a nőknek meg mért van kinyalva a valaga,én csak ezt nem értem

2020. márc. 30. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!