Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők senkire nem írnak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők senkire nem írnak rá társkeresőn vagy csak a jóképűkre? Vagy rájuk se? Csak a jóképűeknek válaszolnak? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert kb 10 éve vagyok fennt netes társkeresőkön,ezalatt kb 1-2 nő írt rám,és 0 válaszolt
2020. márc. 30. 21:42
1 2 3 4
 21/37 Lady Beth ***** válasza:
92%
Hát a stílusodon van mit javítani fiacskám...
2020. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Hát a stílusodon van mit javítani fiacskám...


neked meg pláne....hugi

2020. márc. 30. 22:13
 23/37 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen helyesírással és stílussal ne lepődj meg azon, hogy senki nem ír vissza.
2020. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ilyen helyesírással és stílussal ne lepődj meg azon, hogy senki nem ír vissza.


nem olvassák el amit írok,ezt le írtam,vak vagy?

2020. márc. 30. 22:15
 25/37 A kérdező kommentje:
sok nő elbánt velem,ok nélkül,ettől függetlenül nem vagyok incel,csak megkérdeztem mért van kinyalva a nők valaga,ebbe semmi sértő nincs
2020. márc. 30. 22:18
 26/37 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésedben nem írtad. A szánalmas, önsajnáltató, gyűlölködő kommentjeidet pedig nem voltam hajlandó több oldalon keresztül olvasni.

Itt nem a nőkkel lesz a probléma, kedves uram.

2020. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
81%

"sok nő elbánt velem"

Mesélj, hogy bántak el veled? Mivel?

Azzal, hogy nem írtak vissza??

2020. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Lady Beth ***** válasza:
91%

Miért is?


Annyit kérdeztem, hogy mit írsz nekik, hogy ennyire nem jön össze semmi, te meg azon nyomban letámadtál, hogy ja persze csak kötözködésből kérdezem.


Most szerinted ebből, meg ahogyan visszaválaszolgatsz némelyik felhasználóhoz, mire következtessek? Mert kb ebből az derül ki, hogy bunkó vagy.

2020. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Itt nem a nőkkel lesz a probléma, kedves uram.


de.....ugyanis....nem vagyok komplett idióta,mint mondtam,rám írt 1-2 nő,egyikből se miattam nem lett semmi,

legalábbis az hogy nincs szófosásom és emiatt öszejön mással mert az tudja szórakoztatni ott nem nálam van a probléma

2020. márc. 30. 22:21
 30/37 A kérdező kommentje:

Most szerinted ebből, meg ahogyan visszaválaszolgatsz némelyik felhasználóhoz, mire következtessek? Mert kb ebből az derül ki, hogy bunkó vagy.


mindenkivel úgy beszélek,ahogy ő velem

2020. márc. 30. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!