Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszolnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a nők társkeresőn amikor normális intelligens levelet írok nekik, ha mindig azon sírnak hogy minden férfi csak bunkó szexet akaró levelet ír nekik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 07:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Ezek szerint, baj van az általad normális intelligens hitt levelekkel.
2019. nov. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Derwer ***** válasza:
62%

Én is így voltam ezzel. Mindegyiknek külön levelet írtam, a profilja alapján, és kB 5% válaszolt, aminek a nagyobbik felé elutasítás volt.


Nem tudom, talán az ilyen levél meg tutyi-mutyi nekik...

Vagy nehéz egyáltalán megtalálni a sok másik között....

Illezve valószínűleg rengeteg a már nem élő vagy alapból kamu profil.

2019. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszik nekik a profilképed aztán ennyi.
2019. nov. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
nem jössz be nekik
2019. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
A túltolt, erőltetett levél sem jó. Ugyanúgy mint a hosszú bemutatkozás. Kétségbeesést tükröz, illetve írni mindent lehet, 90%-a kamu is lehet. Nekem szimpatikus amikor megkérdezik mire vagyok kíváncsi.
2019. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
nem vagy benne a top 20%-ban sajnos
2019. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Meg tudnál mutatni egy ilyen "normális levelet"? Van elképzelésem arról, hogy mi a probléma, de nincs kedvem találgatni, hogy a sablonnal van baj, azzal, hogy olyan üzenetet küldesz, ami nem szól semmiről, ezáltal lehetetlen rá válaszolni, esetleg azzal, hogy az egész egy röhejes pitizés, mert ti szeretitek azt hinni, hogy seggeket nyalni egyenlő a normális, intelligens viselkedéssel, aztán az is lehet, hogy neked valamiért azokra áll fel, akikről üvölt, hogy nem fognak válaszolni neked vaaaagy teljesen más a baj.
2019. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
Nyugi, csak a "jó pasiknak" válaszolnak. Nekünk meg 70%-ban azért, mert jól esik nekik, hogy egy "jó pasi" rájuk ír, de nem akarnak igazábol semmit.
2019. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

#7

Ne áltassuk magunkat.

Aki szimpatikus profilkép alapján, az mindegy mit ír. Nekem egy sziára is válaszolnak..

Persze ettől nem lesz könnyebb, azért mert nekem a nők 80%-a válaszol, még nem akarnak semmit, csak tetszik az egojuknak, hogy rájuk írtam..

2019. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
9: én magamból indulok ki. Egy helyes pofi csak a matchig elég. Annak adok egyáltalán esélyt írni, aki tetszik, ilyen szempontból a kezdeményezésnél a verseny újraindul.
2019. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!