Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők senkire nem írnak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők senkire nem írnak rá társkeresőn vagy csak a jóképűkre? Vagy rájuk se? Csak a jóképűeknek válaszolnak? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert kb 10 éve vagyok fennt netes társkeresőkön,ezalatt kb 1-2 nő írt rám,és 0 válaszolt
2020. márc. 30. 21:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
87%

Rettenetes a helyesírásod és a stílusod. Persze hogy nem írnak vissza.


2# voltam.

2020. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
89%

Rendben, akkor tessék, itt van, amit hallani akarsz:

Te természetesen tökéletes vagy és mindent jól csinálsz. A hiba a csúnya, gonosz nőkben van. Az összesben, egytől egyig, akiknek az elmúlt 10 évben írtál. Meg sem érdemelnek téged a pozitív, kedves, kifinomult stílusoddal.


Itt van, ni, most már nyugodtan alhatsz.

2020. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
94%
Te a csúnya nőkre írsz rá?
2020. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
92%
Vajon melyik féllel van probléma? Egy komplett nemmel vagy a kérdezővel?
2020. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Rockarc ***** válasza:
91%

Ha 10 ev alatt nem jutottal el odaig, hogy itt neked kene valtozni, nem pedig nekik, akkor ott komoly problemak vannak a hatterben.


Kepzeld a nok egy resze is "vadaszik" a ferfiakra, es nem csak profilkepre mennek, olvasni is tudnak. Ha szep nem is vagy legalabb lehetnel ertelmes. De ott se kerultel sorra, amikor azt osztogattak. Szerintem varj meg 10 evet, hatha fordul a szerencse. Utana kiirhatod ugyanezt a kerdest, de mar 20-as szammal, sokkal jobban fog utni. Mar persze, ha erdekel valakit.


44F

2020. márc. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszaidat (lehet tényleg benned van a hiba, nem tudom), de én választ is kaptam már és írtak is, voltak ilyenek. Nem tartom magam jóképűnek, maximum jól sikerült kép van fenn.

Válaszolnak azok, ha úgy ír az ember és szeretnének valamit tőle. Ha 10 év alatt 0 válaszolt, én pedig az első ilyen oldalamon mondjuk napokon vagy heteken belül ""elértem"", hogy szívezzenek, rám írjanak (már nem emlékszem az időre), akkor valamit tényleg rosszul csinálhatsz. :) Tíz év hosszú idő.

2020. márc. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
54%

2 hèt utàn megtalàltam azt az embert , akivel màr 5 ève èlek boldog kapcsolatban.

Ez 90%ban külsőre megy. Aki szèp, előnyös kèpet rak fel, arra ràküldenek egyből több tìz üzenetet naponta. AKI kevèsbbè nèz ki jòl, az nem igazàn " nèpszerű".

Sajnos ez külsőre megy :( főleg az ilyen tàrskeresős oldalon.

Èn nem irtam rà senkire sem.de ha ràm nem ìrtak volna, akkor èn azokra a sràcokra ìrtam volna, akiknek van kisugàrzàsuk ès vonzònak tartom a feltett kèpeken.

2020. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!