Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves férfinek 20-as nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfinek 20-as nőkkel van egyáltalán esélye?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra vagy csak alkalmi kapcsolatra?


Vagy ez teljesen megjelenéstől függ?



2020. ápr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

# 19


Hát jól meghatároztad! :D


Akkor mi egyetemen nem egy ilyen átlagossal találkoztunk, mondom róla mind azt hittük hogy 30 éves erre kiderül 40. Arca is majdnemhogy olyan "kisfiús" kedves. És semmi ilyen boomer dolog amit irtal nem jellemzo rá.

2020. ápr. 1. 11:38
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Nalam biztos nem.
2020. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

#19: ilyen fiatalok között is van.

Ettől függetlenül, akárhogy is néz ki, apád lehetne a pasi. Hosszabb távon csak hátulütője van. 20 év rengeteg.

2020. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ. De csak úgy összességében nézve , lehet persze . Nekem is mindig az idősebbek jöttek be , jelenleg is . De van , aki elvből másképp viszonyul ehhez a témához, tehát számára soha nem jöhetne létre egy ilyen .
2020. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Szexre esetleg a legeslegjobbak jöhetnének, csak szexkapcsolatom szinte sosem volt, nem a világom.

Tartós kapcsolatra pedig teljes mértékben ki van zárva. És pofán röhögöm az evolúciót, ami szerint állítólag nekem ez milyen vonzó kéne legyen.

2020. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi kapcsolatra talán, de csak ha nagyon jól néz ki, ami ritka, mint a fehér holló. Ha valaki negyvenesen huszas nő után néz, akkor biztos, hogy a korosztályából senki nem veszi komolyan, ha egyedülálló, akkor fura, ha elvált, akkor gyerekei vannak, exneje, satöbbi, nem éri meg.
2020. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

# 26


Az is eszembe jutott hogy saját korosztályában 40-es nők között is majdnem hogy nagyítóval kell vonzó nőket keresni.

2020. ápr. 1. 12:23
 28/43 anonim ***** válasza:
41%
Van hát,miért ne lenne.
2020. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
44%

Van, persze, miért ne lehetne?

Elméletileg okosabb világot élünk, mint régebben, nem szabadna ennyire ítélkeznünk és számokon fennakadni.

Nyilván a 20-30-40-es korosztálynak is vannak fizikai tekintetben fokozatai. Van sportos 40 éves, és can lepukkant 20-as.

Egyébként az én férjem 40, én 26 vagyok, soha senki nem akadt fent ezen, de ha itt leírom, le leszek pontozva.

Ezen el kellene gondolkodni, szóval ne itt kérdezz, a saját magad véleményére alapozz.

2020. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Kérdező: És a 30-asok? Amikor én voltam 27, és azt láttam a szórakozóhelyen, hogy a középiskolás csajkákat próbálják a csatakrészeg 40-esek felszedni, hát csak röhögtem rajtuk. De akkor már tudom, hogy hol vannak a 40-es pasik. Futnak a 20-on, egyes esetekben 16-17 éves lánykák után. Juhú!
2020. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!