Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves férfinek 20-as nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfinek 20-as nőkkel van egyáltalán esélye?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra vagy csak alkalmi kapcsolatra?


Vagy ez teljesen megjelenéstől függ?



2020. ápr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

# 29


Neked ilyen fiatalon mi miatt vonzó a 40 éves férjed?

2020. ápr. 1. 12:44
 32/43 anonim ***** válasza:
43%

40-es éveim elején járó férfi vagyok.


Mindig a saját korosztályomból próbáltam párt választani, de az utóbbi időben a fiatalabbakkal sokkal könnyebben ismerkedem (mínusz 10-13 év). Pedig nem kifejezetten őket keresem, de a 35+ nők valami elérhetetlenek.

2020. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

# 32


hogy érted hogy elérhetetlenek, úgy érted nem lehet megtalálni őket? nincsenek a "radarképernyőn"?

2020. ápr. 1. 12:57
 34/43 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy mondtam, mindig a saját korosztályom (pár évvel fiatalabbak) érdekeltek, szóval nem az én radaromon nincsenek rajta.


Viszont a saját korosztályom még (néha már) egyedül lévő hölgyei azt látják, hogy futnak ki az időből, így aztán nem akarnak hibázni, csak a tökéletes felel meg. Mivel mostanra túl vannak jópár csalódáson, így a __tökéletes__ az még annál is tökéletesebb kell, hogy legyen, mint bármelyik korábbi exük, hiszen nincs idejük válogatni, keresgélni.


Így aztán ha csak 99%-os a férfi, akkor már nem kell, mert nincs ideje valakire, aki nem a 100, de inkább 101%-os.


A többségük így aztán várja azt, hogy csoda történjen, de mivel mi férfiak nem vagyunk tökéletesek (ahogy a hölgyek sem persze), marad az álmok hajszolása.



Nem egy éjszakás kapcsolatot keresek a fiatalabbakkal sem, szóval nem arra kaphatóak könnyebben, hanem kapcsolatra, és ebben sokkal nyitottabbak, sőt, ahogy mondtam, nem én keresem őket, ők azok, akik nyitnak felém.

2020. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Vonzó, mert intelligens, kedves, okos, az élet minden területén kiegészítjük egymást, de én alapból régebben is az emberek belső értékeibe szerettem jobban bele. Természetesen nem ragyás, kopasz, kövér férjem van. Baba arca van, bár egyforma magasak vagyunk, mindketten 165.
2020. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
#27 Csakhogy a negyvenes férfiak között is olyan kevés a vonzó, mint a nők között. Tehát én értem, ha egy sármos, vonzó, szexi negyvenes pasi azért keres fiatalabbat, mert a korosztályában nem talál bombanőt (no de a harmincasban sem?)Viszont a huszonéves lányok után lihegő negyvenes pasik többnyire kritikán aluliak.....Önmagára nem néz?
2020. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
34%
29 éves vagyok a férjem 42. 24 éves korom óta ismerem de ő alapból is fiatal alá külsejű. Nekem nem volt sok a korkülönbség. De az hogy ki hogyan néz ki az életmódjától is függ. Ismerek olyan 43 evest aki 30 mondanál.
2020. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
Barátom és köztem 21 év :)
2020. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

# 38


Hűha!


Neked nem volt zavaró? Hogyhogy megtetszett neked?

2020. ápr. 1. 16:48
 40/43 anonim ***** válasza:
49%
Nem én 53 éves vagyok. De nem a kor számít hanem a kölcsönös szeretet másik megbecsülése és a közös érdeklődési kőr.
2020. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!