Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves férfinek 20-as nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfinek 20-as nőkkel van egyáltalán esélye?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatra vagy csak alkalmi kapcsolatra?


Vagy ez teljesen megjelenéstől függ?



2020. ápr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Amit az első írt. Engem nem zavar, ha őszül. Az se, ha köpcös, csak ne legyen baromi túlsúlyos. Viszont mindenképp legyen 180 centi legalább és érezhessem magam mellette kicsinek. Nem kell, hogy jóképű legyen, viszont személyiség, kisugárzás igen + hasonló témák, szóval mindenképp beszélgetni, ismerkedni is szeretnék. Illetve el kellene fogadnia, hogy számomra (egyáltalán) nem minden a szex, szóval ne szexkapcsolat legyen hanem legalább baráti extrákkal, ha nem is szerelem. 22/N
2020. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Ismerek valakit, aki 48 éves és 22 éves barátnője van, nem élnek együtt, nem is ilyen nagyon rendszeresen találkoznak, de elég sokat és imádják egymást. Nem tudom, házas-e a csávó, nem néz ki rosszul, a lány picike és még annyinak sem néz ki, amennyi. 3 éve vannak így együtt.


Egyik tanárom és a felesége között is 25 év van pont, a csajszi 22 volt, amikor megismerkedtek, már 2 gyerekük van, a csávó most 53, a nőci 28, mindketten nagyon jól néznek ki. A tanár anya egyik volt osztálytársa, innen ismerem.


Ahogy én látom, az idősebb férfiak tipikusan a picike, szép, egyszerű/szomszédlányos lányokra buknak, szóval nem ilyen plázacica/díva ilyesmi, bár ez is lehet változó. Előző voltam.

2020. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ja és még egy komment: közegtől is függ. Én pl. egyetemre járok (Pécs), bölcsész kar. A tanárok ugyanúgy jönnek velünk bulizni (bár én ritkán járok), videojátékoznak, nyitottak, szóval ők is tanulnak tőlünk és mi is tőlük. Sőt, néha már túl sok is ez a nagy "barátságos" hangvétel, azért mégiscsak egy idősebb, érettebb emberrel beszélek, néha már sok is belőlük.
2020. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!