Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, lányok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Hölgyeim, lányok! Mennyire fontos nektek egy férfi zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Egy kérdés a sok pénzes, incel téma között?


Férfiként nekem fontos, hogy egy húron pendüljünk, bár én kicsit zenemániás vagyok.


A lányok hogy vannak ezzel?


29F


2020. ápr. 3. 00:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem rendkívül fontos, mivel a zene egyfajta szubkultúrákra osztja fel a társadalmat és szinte nincs olyan ember aki ne hallgatna zenét valamilyen szinten.

A zenei ízléshez tartozhat pl. kinézet, öltözködésbeli és viselkedésbeli különbségek, szóval mondhatni alapvetően meghatározza akár a személyiségét is egy adott embernek, hogy milyen zenékre vevő.

Pl. én biztosan nem lennék olyasvalakivel együtt aki mondjuk kizárólag a rádiókban/zenei csatornákon/ youtubon éppen felkapott előadóktól származó zenéket hallgat. Ez egyfajta igénytelensége szerintem.

A mási kvéglet amikor valakinek minden szar ami egy kicsit is népszerűbb, befutaottabb és kizárólag a noname, underground zenéket hallgatja. De azokat is csak addig amíg mondjuk max 100 ember ha hallott róluk (kis túlzással).

Illetve az is kizáró ok, ha valakinek a zenei ízléséhez elválaszthatatlanul kötődik annak stílusnak minden jellemzője, életvitele és ez szögesen ellentétes az én világommal.

2020. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel én tényleg nagyon sokféle zenét hallgatok, így viszonylag könnyű olyat találni, ami mindkét félnek megfelel.
2020. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó, ha van közös kapcsolódási pont, de annyira nem fontos. Mi mindketten rockot, metált hallgatunk, de teljesen más fajtáit, csak részben egyezik a zenei ízlésünk, főleg a régi zenekarokat tekintve. Talán 1-2 olyan zenekar van, akik még most is turnéznak és akik koncertjeire együtt tudnánk menni, a többire külön járunk, nem probléma.
2020. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem tinikoromban szabta meg utoljára az öltözködésemet zene, mikor középsuliban Shirley Manson-nak vakoltam ki magam mindennap. Azóta felnőttem, de továbbra is hallgatok Garbage-t.
2020. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Zeneileg nyitottnak kell lenni. Idővel egyre többféle zenét szeret és hallgat az ember. A csőlátás nem visz előre. 10+ éve zenélek, és szerintem a zene jövője a fúziós műfajokban van. Dubstep-metal, trance-hegedű stb. Bár én hasonlóan férfi vagyok, mint te :)
2020. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát úgy vagyok, hogy jó ha szereti a mulatós zenét, és eltudunk menni egy bálba. :D
2020. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!