Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak pénzért miért "vásárol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak pénzért miért "vásárolnak" barátnőt?

Figyelt kérdés

Pl. Puncs nevű weboldalon.


Mi az oka hogy van akinek hagyományos módon nem megy?


Az átlagkeresetű embereknek könnyebb párt találni?



2020. ápr. 6. 07:51
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

# 8


Hogy érted hogy nem kellesz? Úgy érted hogy óriási baráti körben, közösségekben, több 100 nő megszólítása, randi után sem jön össze?

2020. ápr. 6. 08:26
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, nem gondolod hatalmas ökörségnek, hogy amíg a nők csak szétteszik a lábukat egy kapcsolatért, addig nekünk - ahogy te is gondolod - száz leszólításon vagy randin kell átesnünk hogy találjunk valakit? Ezek után még felmerül benned a kérdés hogy sok pénzzel miért jobb csajozni?
2020. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%

11es + 12es!



12! Ez ütős egy érvelés volt:)



11! Isten tudja ,hogy hány lanynál probalkoztam már.Bukta,bukta,bukta.Én már nem buntetem a lelkem.Ha nem vagyok jo nektek,akkor oda megyek ahol mosolyt kapok és figyelmet.Ha ez esetben prostitol kapom meg penzert,akkor oda megyek.

2020. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem (elég) vonzó a külsejük és/vagy a személyiségük. Emiatt egyáltalán nem állnak szóba velük a nők, esetleg csak olyanok, hogy... hagyjuk... 🤐 🤢 Így viszont tudnak szerezni egész jót.

Én megértem őket, és sajnálom, hogy a nők számára nem igazán adott ez a lehetőség. Élnék vele én is, inkább, mint ez, hogy évek óta egyedül r•hadok, és csak akkor nem fogok további sok-sok évig, ha ráerőszakolom magam valami iszonyat alakra, aki persze egy kicsit sem vonz.

2020. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

# 12


De az nem csajozás a klasszikus értelemben véve, mert a nő undorodik tőled és csak a pénzed érdekli! Te nem érdekled!


Azért mondom hogy inkább szólíts meg több száz lányt mert úgy esély van irántad valódi érzelmeket tápláló nőt találni.


A másik furcsa ellentmondás, hogy egy gazdag férfi nyilván azért gazdag mert volt kitartása, esze, önuralma, önfegyelme, intelligenciája stb. ahhoz hogy gazdaggá váljon!


Akkor ezeket a tulajdonságait miért nem veti be a párkeresésnél? Miért nem kitartó mint amikor az üzletét építette?


Ha a gazdagsága felépítéséhez volt önfegyelme, céltudatossága, akkor abban hogy egy párt találjon miért nincs?


Ha megkérdezed a gazdag férfit hogy lett gazdag, nyilván azt fogja mondani hogy napi akár 16 órákat dolgoztam kitartóan azért hogy elérjem a céljaimat.


Akkor ha fontos miért nem dolgozik azon napi 16 órát hogy legyen egy nő aki tényleg őszintén szereti őt?


Ez is "csak" egy projekt, egy cél!

2020. ápr. 6. 08:50
 16/31 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem azert van penzem, mert vert izzadva dolgoztam 16 orat, hanem mert kihasznaltam egy szemfules uzleti lehetoseget, ami bejott.
2020. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
31%

Az utolsó hozzászólásodhoz csak annyit tennék hozzá, hogy egy kapcsolathoz 2 ember kell. Tehát nem értem miért a férfinak kellene keményen megdolgozni azért hogy valaki "őszintén" szeresse. Ha erőltetni kell, az minden lesz csak nem őszinte.


Amúgy nagyon nem reálisan gondolkodsz.

2020. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

# 17


Nem kell keményen dolgozni vagy erőltetni semmit, csak azt a nyilvánvaló tényt mondom el hogy ha bármit el akarsz érni azt cselekvéssel tudod elérni!


Ez nem reális gondolkodás?

2020. ápr. 6. 09:22
 19/31 anonim ***** válasza:
65%

14# Nem mindenki ronda, gonosz, undorító ezek az emberek közül. Van aki tök normális és egy olyan nőt szeretne magának aki családcentrikus. A nőnek így nem kell foglalkoznia a penzzel vagy munkával, csak a gyerekkel és az otthoni dolgokkal.


Van olyan ismerősöm, aki szakmunkás és ugyanígy, boldogan vannak a barátnőjével, gyerekeikkel.

2020. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem reális a gondolkodásod, mert azt hiszed mindenkinek van esélye a boldogságra, normális párt találni. Holott rengeteg tényező van, hogy éppen miért nem kellesz a nőknek s ezek jó részén nem is tudsz vagy nem érdemes változtatni.

Persze lehet jönni a sok dumával hogy ezt kellene meg azt és akkor neked is összejöhet.

De amíg nem vagy abban a helyzetben, hogy senkinek nem kellesz úgy sem tudod miről van szó.

2020. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!