Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a felelős azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős azért, hogy nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki a saját életéért felel, azért csakis ő a felelős.

Ha neked nincs párod, azért te vagy a felelős, nem a másik.

2020. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
25%

Az, hogy incel vagyok.


35f

2020. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
14%
Divat azt gondolni, hogy kizárólag az, akinek nincs párja, minden más csak felelősséghárítás. Pedig nem. Genetika, gyermekkor, családi és tágabb környezet, különféle életesemények, transzgenerációs hatások (lasd Orvos-Tóth Noémi...) egyéni kombinációja.
2020. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
76%

80% én

15% az, hogy olyan világban élünk, amikor az értékeim kevésbé értékesek (ez persze visszamutat az előző pontra, mert akkor miért nem olyan "értékeket" mutatok fel, amik ma is vonzóak)

5% szerencse



Szerintem kb így oszlik meg a dolog

2020. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
8%
Nincs felelős. Egyszerűen rossz gének jöttek össze, ami a véletlen műve.
2020. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Te.

Mégis ki más?

2020. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki maga felel, de nem csak azért, ha nincs párja, hanem azért is, ha van, és az olyan amilyen.


Elég sok nőt láttam az utóbbi időben, akik nem kértek belőlem, aztán gázosabbnál gázosabb pasikat választottak (alkesz, munkakerülő, olyan, aki megverte, olyan aki folyton csalta).


Eleinte azt gondoltam, hogy ők a felelősek azért, hogy egyedül vagyok.



Pedig valójában én vagyok a felelős, hogy olyan nőknél kezdeményeztem, akiknek ennyire rossz az értékítéletük, az emberismeretük.


Ők pedig nem az én életemért felelősek, hanem a sajátjukért, amit szintén elszúrnak alaposan, de ez az ő dolguk, az ő gondjuk.



Mindenki magáért tud csak felelni.

2020. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Senkit nem pontoztam le.


Egy hasonló közvéleménykutatást már végeztem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Az akkori helyzethez képest jelentős előrelépések történtek, úgy ítélem meg.


És kedves tőletek, hogy néhányan engem neveztek meg felelősnek azért, hogy nekik nincs párjuk (mint pl. az első válaszoló). A rám ruházott hatalmamnál fogva mostantól mindenkinek megengedem, hogy legyen párja :) ! A feltételek megteremtését is megengedem nektek :D !


(tetszésnyilvánítás)

2020. ápr. 6. 11:17
 19/61 anonim ***** válasza:
32%

Van párom.

Akinek nincs párja, ott ő saját maga a felelős 90%-ban minimum!

Nekem ez a véleményem, sokan csak álmodóznak, hogy ilyen olyan nő / férfi kell. De magáért tenni már derogál...

N27

2020. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki. Te ártatlan vagy.
2020. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!