Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a felelős azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős azért, hogy nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
60%
#20 Te nő létedre milyen hatalmas lépéseket tettél annak érdekében, hogy legyen párod?
2020. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
64%

#19 szerintem nincs előrelépés, csak finomabban/normálisabban lett feltéve a kérdés, ezért érkeztek rá konszolidált válaszok.


Egyébként pedig azt gondolom, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje ebben is. Mindenki a legtöbbet próbálja kihozni a génjeiből, az életéből, a párkeresésből. De ehhez tenni kell és nem bűnbakot keresni magunkon kívül. Mindenki magáért felel és valóban, attól, hogy mást okolunk, senki sem fog hirtelen megszánni és összejönni velünk, hiszen a párkapcsolat nem jótékonysági tett.

2020. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem is az a fő kérdés, hogy ki a felelős az egyedüllétért, hanem az, hogy hogyan éljük meg.


Meg lehet élni úgy, hogy az ember megtalálja egyedül is az örömöt, olyasmivel tölti az idejét, ami boldoggá teszi (és nem csak a párkapcsolat ilyen), csinálja amit szeret, élvezi az éltet.


És meg lehet úgy élni, ahogy itt a GYK-n szokás, hogy minden nő/férfi egy lelketlen, felszínes hülye, mert nem ismeri fel, hogy mekkora lehetőséget hagy ki éppen.



Az ismeretségi körömben is főleg ez utóbbiak vannak többen, szapulják a másik nemet, gyűlölik a saját életüket, 5 percig nem tudnak boldogok lenni, és mindent oda vezetnek vissza, hogy ők egyedül vannak, és ha nem lennének egyedül, akkor változtatnának az életükön.


Nekik szoktam mondani, hogy a változtatás még nem garantál párkapcsolatot, de mennyivel kellemesebb az egyedüllétet is boldogan, tartalmasan eltölteni.

2020. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Kedves 11:44-es, tévedsz, a fő kérdés az, hogy "Ki a felelős azért, hogy nincs párod?" Látod, az van felírva felülre.


Hogy a magányt ki hogy éli meg, az mellékszál jelenleg. Egyelőre a felelősség vállalásáról szóló körkérdésemre szeretnék választ kapni.

2020. ápr. 6. 11:47
 25/61 anonim ***** válasza:
42%
Én, mert nem vagyok hajlandó lemenni kutyába a punciért.
2020. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
52%
Én még vállalnám is a felelősséget ha nem lenne ilyen negatív felhangja. Nem a teszetoszaság tutyimutyiság lehet csak felróható valakinek. Én pl nem próbáltam ki ezeket az elítélendő dolgokat mint a fű , de nem is részegedtem le és nem is vásárolhattam cigit hogy menő öngyújtóval stílusosan gyújtsak rá, szóval már igen fiatalon sem voltam érdekes pasi.Nem is gondolnátok hogy mennyi dologtól nedvesednek a nők amiért nem kéne. Ehhez jöhet az hogy nem hazudom magam jobbnak a másiknál, nem veszek igén be egy sereg szárnysegédet hogy engem fényezzen nem igazolható erényekkel, de ne id bántak mást azért hogy erősnek tűnjek. 1szó mint 100 kicsit rendet kell tenni a fogalmak közt hogy felelősség meg egyebek. Ez a verseny olyan ahol nem szép dolog doppingolni de nincs doppingellenőrzés és ha tisztán nem nyersz akkor lebénáznak....
2020. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos én, mert nem tudok bunkó lenni a csajokkal, ezáltal észre sem vesznek :((

21 F

2020. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
44%
Nézőpont kérdése. Nyilván az itteni gyakoris emberkék szerint csakis én, "merthát miért nem mentél japánba, ott lehetne nőd, a körülményeket csak te alakítod. Létezik plasztikai sebész, és különben is, válts munkát...." stb. A valóságban viszont kevés ember ugrál mondjuk japánba,még kevesebb szabatja át magát, vagy vált olyan melóról amit szeret, csak a pénz miatt. Többségük munkahelyen vagy akárhol megismerkedik valakivel. Ha ezt nézzük a szerencsén múlik. De nincs egyértelmű válasz a kérdésedre.
2020. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
57%

Az élet.


Előnytelen külsővel élek.

Kéne 2-3 plasztikai műtét talán segítene


Próbálkoztam pár évig de kb rám sem néztek max végigmértek, hogy ez hogy néz ki.


Mára teljesen feladtam.

2020. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Figyelem a kérdést, köszi a válaszokat!
2020. ápr. 6. 12:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!