Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a felelős azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős azért, hogy nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
22%

Lényegében a szüleim, amiért ilyen genetikai hulladékot kotyvasztottak össze, mint ÉN. 🤗

21 F

2020. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
76%

Csak is én!!!


Nem akarok belemenni nagyon, de fogalmazzunk úgy, hogy totálisan meg is érdemlem az egészet. :)

Mindég szomorúan olvastam az itteni férfitársaim által feltett kérdésekben, hogy el sem jutnak a randiig, mert csak a felszínes dolgokat okolják. Én eljutottam nagyon is sokszor, pedig tök átlagos vagyok külsőleg, de tényleg. A kulcsa az egésznek a jól (meg)választott képek és egy kellemes, nem izzadságszagú, jópofa, kreatív kis leírás, szerintem. Többször meg is kaptam, hogy tetszett a leírásom. Utána nagyon fontos, hogy(an) kommunikál az ember. Szerintem ott is sokan elvérezhetnek.


Rövidre fogva: 10/9 hölgytől én köszöntem el a randik után.

Barátaim rendesek voltak, hogy vigasztaltak amiért nem jött össze a dolog, de igazából nem érdemeltem meg... Próbáltuk több szempontból vizsgálni a dolgokat, mert nem minden fekete-fehér ugye, de hiába vagyok már a negyedik ikszben, ez csak fedősztori, hogy már a "türelmem" fogytán... Mindég valami hülye indok miatt, baromira nem felszínes dolgok végett... Foghatom a hülye személyiségemre (MBTI:ENFP), de az is csak ócska kimagyarázás lenne...

Egyszerűen úgy érzem elmenekülök, 'kitanálok valami bóvli ürügyet, hogy leléceljek. Lehet félek a későbbi komolyabb csalódástól? Csaltak már meg, mondtak már szakítást úgy, hogy a szívem hasadt sokfelé, de ezeket már feldolgoztam (?)


Fene sem tudja igazán... Le is szedtem magamat már pár hónapja, nem is szeretném a másik nemnek az idejét húzni feleslegesen. Amíg nem érzem magamat teljesen mentálisan/lelkileg egészségesnek, addig nem is erőltetem, úgy vélem, így fair a másikkal szemben.


Csak nem lett rövid, sorry :P

41F

2020. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
50%

Valószínüleg én vagyok az oka,

mivel csak annyi igényem van hogy ápolt legyen, és felvállalható ha alkalmilag eljárnánk wellnessezni egy-egy hétvégén.


Sajnos ott elakad a dolog, hogy se nem ápoltak, se nem tudnak viselkedni egy hotelban.

Minden más adottságot tolerálni szoktam.


Lenne pasim ha elfogadnék minden szutykot, szóval én vagyok a felelős amiért nem állok össze senkivel.

2020. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
57%
#34 Azért azt kétlem, hogy csak ennyi lenne.
2020. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

Köszi a felvetéseket.


Vsz estefelé készítek egy összefoglalót a véleményeitekből -jó?

2020. ápr. 6. 13:26
 36/61 anonim ***** válasza:
47%
A génállományom. Túl alacsony vagyok és ronda arcú.
2020. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
Rövid esszére gondoltam, a pontos statisztika idézése nélkül. Kicsi az elemszám.
2020. ápr. 6. 13:37
 38/61 anonim ***** válasza:

Én vagyok az oka. Tavaly teljesen bezárkóztam, sehova nem mozdultam ki. Idén elkezdtem akár ismerkedési szándékkal emberek közé járni, most meg ez a helyzet hátráltat ebben.

N

2020. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem foglalkozol a saját életeddel? Ennyire unalmas?
2020. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
51%

Nők:Egyre magasabb elvárások, egyre több férfi hullik ki a "lehetőségek" tárházából. Csak a felső 20%-ot veszik észre, ha nem tudsz olyat villantani, amit más nem akkor nem vagy férfi. Az idő múlásával leadják, de csak arra a szintre, amit meg már akkor nem kaphatnak meg, mert a nő túl magasra lő a saját kategóriája fölé és borzasztóan kettős mércés és hazudozó.

pl: nem számít a pénz, de nem férfi a férfi 4szobás új ház nélkül.

férfiak:Egyre lejjebb adják a lécet, s már a végén fájdalmas kompromisszumok árán is belemennek kapcsolatokba olyanokkal, akik jóval kategóriájuk alatti nők. Ezek a nők is palira veszik őket, megcsalják, meglopják őket (akarom mondani elválnak), stb... Ezek az emberek belefáradnak ebbe az egészbe, és kivonulnak a párkeresésből (incel, mgtow, stb...). A férfiak felső 20%-a (a mennyiségre menősök...) meg hazudoznak a nőknek és szédítik őket. Ezért mondják a nők, hogy a férfiak mind hazudoznak, meg csalnak, de ez így nem igaz, csak az a bizonyos top20% bájgúnár.


Ördögi kör, a végeredménye a szomorúság, a kevesebb gyerekszám, a boldogtalanság.

Megoldás: A gyengébbik nem felnő és nem hisztis követelőző gyerekként próbál érvényesülni és felelősséget vállal végre.

Nekem van párom, de csak addig, amíg el nem pofátlanodik, mert akkor megy a háztól szívfájdalom nélkül bármilyen cselekedetének is lennék én az oka.

32f

2020. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!