Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a felelős azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős azért, hogy nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

Várom a további hozzászólásokat, meglátásaitokat, véleményeteket.


Nem pontoztam le senkit.

2020. ápr. 6. 15:53
 42/61 anonim ***** válasza:
35%

22es! 20as vagyok!

Előszöris edzek, adok magamra, igényes és ápolt vagyok. Másodszor közvetlen és nyitott! Ha valaki nem érdekel azt is mindig szemtől szembe viszauzasítottam! Ha egy férfi legalább próbálkozik és érdekel (ha nem érdekel, akkor közlöm,) , akkor énis keresem, figyelek rá, törődő vagyok, támogatom, kompromisszumot kötök, az eső egy két randi után szívesen hívom én is még és ha úgy van meglepem.

Igen elvárom, hogy külön lakjon, én is külön élek. Van autóm és előny, ha a pasinak is van, de ha nincs akkor nincs (páromnak jogsia sincsen).

Elértem, amit akartam, jó munkám van és ha házat veszünk, akkor nem kevés önerőm van nekem is. Szóval nem várok el olyat, amit én nem tudok nyújtani!

Akinek barátai sincsenek és egy nőt nem tud őszehozni (mert általában a pasik rinyalnak), ott nem a nőkkel van a baj! Csak az ember lusta magába nézni, képezni magát, munkát váltani vagy esetleg 2 munkahelyen dolgozni (én is sokáig 2 munkahelyen voltam) vagy elmenni sportolni, hogy ne egy aputestű legyen és még sorolhatnám. A megkeserédes meg látszik egy emberen és az egyáltalán nem vonzó!

Én is voltam egyedül 2 évig, de nem nyavalyogtam az önsajnálatba! Hanem dolgoztam, neveltem a gyerekem és továbbra is adtam magamra, van hobbim, barátaim, kutyám. Ismerkedtem közben és igen, lehet én is tehettem arról, hogy épp nincs párom, mert megjobban megválogattam kivel állok szoba. Sosem érdekelt a BMW meg a macsó szépfiúk!

Bocs, de feleslegessen fejtenem ki úgyis én lennék a válogatós szívtelen dög...

N27

2020. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Köszi a bővebb kifejtést.
2020. ápr. 6. 16:07
 44/61 anonim ***** válasza:

43om vagyok!

A másik, rengeteg átlag alatti gyári munkást is látok normális nőkkel meg gyerekkel!

2020. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
#45 Ez most komoly, vagy csak trollkodsz?
2020. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Én.150%-ban,teljes kizárólagossággal enyém a felelősség,mivel soha nem is próbáltam párt találni.Elég ennyi,vagy indokolni is kell?
2020. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:
Hát, megtisztelsz, ha indokolod, de kényszerítő eszközeim nincsenek :)
2020. ápr. 6. 16:44
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
#47 válaszodat indokold légyszives!
2020. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
#47-es vagyok.Röviden a lényeg:Én saját magamat nem szeretem,ennélfogva irreális elvárás lenne szeretetet elvárnom másvalakitől.Üzleti alapon viszont nem akarok párkapcsolatot kialakítani,mivel hosszú távon szerintem egyik félnek sem kifizetődő.
2020. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Köszi, értem a modellt.
2020. ápr. 6. 17:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!