Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a felelős azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős azért, hogy nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
29%

Azért mert az ösztöneik alapján választanak párt a nők, ami beléjük van kódolva az őskor óta.


Hiányzik belőlem az ami leveszi őket a lábukról, a bunkóság, meg az, ha játszadoznak velük. (Ezt máshol úgy is olvashatnád, hogy "ért a nők nyelvén".) Én úgy nőttem fel hogy tiszteltem a nőket, ez számukra rohadt unalmas, nem tudom nekik nyújtani azt a kis pezsgést az életükbe, amikor azon izgulhatnak, hogy na most vajon kivel beszélgetek még rajtuk kívül, vajon megcsalom e, vajon elhagyom e.


Így marad a kikosarazás meg a barátzóna, és igen, olyan csajokkal is, akiknek már azt hittem benőtt a fejük lágya előző csalódásaik után, és teljesen átlagosak voltak. Na meg a szokásos szövegek, hogy "annyira rendes és normális vagy, biztos találsz majd valakit aki megbecsül, maradj is ilyen, ne változz meg". lol ok...


Ja és anyagilag se tudom őket úgy támogatni, mert bár keményen dolgozok, alám nem tett apám német márkájú luxusautót, amire egyből nedvesedik a bugyi.


Emiatt aztán a tisztelet átalakult mára már szánalommá feléjük, amikor azt látom, hogy sírnak hogy mekkora szemét az összes csávó, mégis az ilyenek után rohangálnak, meg lesznek beléjük "szerelmesek".


Szóval, hogy ki tehet róla az csak nézőpont kérdése:

1. Én, mert nem vagyok olyan amire a nők gerjednek. Vagyis elméletben igen, ezt mondják, de gyakorlatban nem így van.

2. A nők, mert hazudnak arról, hogy mit akarnak, meg azért, mert úgymond "gyári hibásak".

2020. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Kim Dzsongun. Amúgy meg az, hogy folyton rossz rollerre kerülök. Úgy hívják, hogy szopóroller. F
2020. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Hú.
2020. ápr. 6. 22:01
 54/61 anonim ***** válasza:
23%

A szexpartner párnak számít? :D


Azok a gyáva nők, akik nem mertek felvállalni, mert nem vagyok elég jóképű, meg menő, és mit fog szólni a környezetük, családjuk, bajcinőcik, blöe.

Erősen 30+ -os korosztályról van szó.

2020. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Na hol vannak a statisztikák te? Ne játszadozzál itten.
2020. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
30%

43as vagyok! 45ös, nem tudom egyesek milyen világban élnek! Rengeteg átlagos férfinek van családja, sőt átlagon allulinak is.



Engem pl sosem vonzott a bunkó, tiszteletlen stílus! Sőt taszít, elvárom a tiszteletét és én is tisztelték mást.

A szememben meg nem értek, ha valaki segge alá autót /házat raknak! Azt értékelem, ha ezt önerőből éri el vagy majd együtt!

Picsoghattok és lepontozgathattok nyugodtan! Gondolom fáj itt egyeseknek az igazság!



Én is kíváncsian vártam azt a statisztikát...

2020. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Még tartozom az összefoglalással, nem felejtettem el.
2020. ápr. 7. 06:29
 58/61 anonim ***** válasza:
A koronavírus...
2020. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Rövid összefoglalás:

-örülök, hogy egyre többen keresik a megoldást azon életterületen, ahol változást lehet elérni: saját magukban,

-szívderítő, hogy evvel párhuzamosan más dolgokért, nem csak a partnerkapcsolati nehézségeitekért vállaljátok a felelősséget,

-biztató, hogy nem akarjátok megúszni a siker érdekében elengedhetetlen nézőpontváltozást.


Jó énmunkát mindannyiótoknak!

2020. ápr. 7. 18:33
 60/61 anonim ***** válasza:
39%
#59 na ezt honnan szülted?? Mert hogy nem az itteniek alapján az is 100 😂
2020. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!