Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 körül már csak igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körül már csak igénytelen férfiakat találni?

Figyelt kérdés
Ilyen korban a normális férfiak mind házasok vagy stabil párkapcsolatban élnek, aki pedig nem, az vagy problémás, vagy elvált és elhanyagolja magát. Ha meg igényes és nem foglalt, akkor csak szexkapcsolatot keres, semki egyéb közös program. Igaz ez?
2020. ápr. 6. 12:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Azok a korodbeli férfiak, akik neked megfelelőek lennének általában megfelelők a tíz évvel fiatalabb nőknek is. Komolyra is, meg nem olyan komolyra is.

Könnyítsd meg a saját dolgod és nyiss az idősebb urak és az érett nőket kereső fiatal férfiak felé.

2020. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen az a helyzet , h a jó pasik akik adnak magukra , és meg egzisztenciálisan is rendben vannak 40 fejjel nem nagyon állnák le 40 nőkkel. 25 és 30 inkább. Szóval vagy le kell adni vagy idősebb pasi után nézni .
2020. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább egyedül maradok. Se a fiatalabbak, se az idősebbek nem jönnek be, nem tudok velük kapcsolatot elképzelni.
2020. ápr. 6. 22:07
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
Most elmorzsoltam egy könnycseppet, hehe
2020. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

"Ilyen korban a normális férfiak mind házasok vagy stabil párkapcsolatban élnek, aki pedig nem, az vagy problémás, vagy elvált és elhanyagolja magát."


Szerintem általánosítani kár, mert a nők között én is ezt tapasztalom elég nagy számban (ettől függetlenül nem mondom, hogy minden nő ilyen lenne). Meg amúgy is, minden elvált férfihez tartozik egy elvált nő is.


Huszonéves koráig mindenki a fénykorát éli, 30 felett meg már kezdi elhagyni magát nemtől függetlenül. A férfiak megpocakosodnak, megkopaszodnak. Pocakos nem vagyok, de kopaszodni már 18 évesen elkezdtem sajnos. Anyai nagyapai ágról örököltem. 28 éves koromra már gyakorlatilag fejtetőn teljesen kopasz lettem, így jobb az egészet leszedni. A nők egy része is kezdi elhagyni magát 30 felett, de 35-40 felett mindenképp. Sokuknak nincs kedvük sportolni. Tudom, erre lesz aki azt írja, hogy azért, mert a férfi lusta és nem segít be a háztartásba meg a gyereknevelésbe és így a nőnek nincs ideje magára :D De ez nem minden esetben ezért van. Sok ember lusta.

2020. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Utolsó egy 40 nőnek már ritka h babája lenne általában nagy gyerekek vannak .2 barátnőm van egyik 45 másik 48 És tipp topp testük van , fiatalokat megszégyenítő. Megsincs kapcsolatuk mert nem hajlandók csövessel meg alkeszel együtt lenni.
2020. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
54%

26-os, nem olvastad rendesen az írásom. Először is, sehol nem írtam babáról. Iskolás korú gyerekkel is kell törődni. Másodszor nem csak a 40-esekről írtam, hanem a 30-asokról is. Harmadsorban pedig általában ezekre néhány nő szokta azt mondani, hogy "mert a férfi nem segít be semmit, azért nincs időm és energiám sportolni". Ezt előztem volna meg az írásom végével.


Igen, van 2 ilyen barátnőd, de mint írtam, nem szabad általánosítani. Én elhiszem, hogy 2 barátnőd tipp topp, de attól még nem az összes 40-es nő ilyen. Vannak akik nagyon is elhanyagolják magukat, pont mint a férfiak egy része is. És senki nem mondta, hogy álljanak össze egy alkesz csövessel, de mint ahogy ismerősi körből is tudsz ellenpéldát mondani a nők közül, ugyan így van ellenpélda a férfiak között is akik nem hagyják el magukat.

2020. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

40-es tip-top nő?

Az olyan, mint a yeti. Mindenki beszél róla, de még soha nem láttott senki olyat.


Amikor valakinek tuti bizonyítéka van rá, hogy tud egy yetit, akkor kiderül, hogy csak egy nagy bundás kutya.



Istenem, hányszor hallottam már nő ismerősöktől, hogy "XY-al kellene összejönnöd, annyira tip-top csaj, és évek óta egyedül van". Aztán mikor megláttam, akkor mindig kiderült, hogy nehezebb nálam (85 kiló vagyok), hogy a nagy sportos életmód a barátnő fejében még a gimiből származik, de persze rögtön megkapom, hogy nincs vele semmi gond, egy ilyen aktív életet élő férfi mellett tuti gyorsan leadná azt a pár kilót.

2020. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#26 mert csak top pasik és csöves alkeszok vannak, ugye? Közte nincs semmi és senki a fejetekben? Na ezért nincs senkijük.
2020. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!