Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 körül már csak igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körül már csak igénytelen férfiakat találni?

Figyelt kérdés
Ilyen korban a normális férfiak mind házasok vagy stabil párkapcsolatban élnek, aki pedig nem, az vagy problémás, vagy elvált és elhanyagolja magát. Ha meg igényes és nem foglalt, akkor csak szexkapcsolatot keres, semki egyéb közös program. Igaz ez?
2020. ápr. 6. 12:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Altalaban igen, az igenyes negyvenesek kb 90%-a hazas. Az, hogy valaki elvalt ebben a korban, nem tartanam kizaro oknak, ha 40-esek kozott keresgelnek, ez a kor mar ezzel jar, es szerintem maximum az elvaltak kozott lehet normalisat talalni, akinek meg a hazassag, vagy minimum egy hosszutavu normalis kapcsolat sem jott ossze ennyi idosen, azzal gondok vannak, nem feltetlenul csak kulso teren.
2020. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
nekem van 42 éves férfi ismerősöm,, 20 év házasság és 2 gyerek után váltak el. Férfi vett egy házat, rendbe rakta, dolgozik mellette és megvan mindene :)
2020. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó: Jól tette, gondolom megelégelte valaki más igényeit kielégíteni.
2020. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Te vagy 40 körül, vagy a pasik, akiket keresel?
2020. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Viccesek ezek a válaszok,már 30 körül is csak igénytelen,selejtes egyedülálló hapsik vannak.40 körüliek az kb. vicc kategória.
2020. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ez mekkora baromság.


Mindig ezaz ócska régimódi felfogás.


Millióan szakítanak válnak el ilyen korban is.


Én inkább azoknál veszem észre 40 körül és felett, hogy már nem törődik magával annyit akik Kapcsolatban vannak!

2020. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy a válás kizáró ok, én is elvált vagyok. Viszont ismerek elvált korombeli férfiakat, és vagy nem adnak magukra (elhízottak, sőt találkoztam ápolatlan büdössel is), vagy alkoholisták, nőgyűlölők, aki pedig ad magára és agya is van, váltogatja a nőket. Ezt meg is értem, gondoltam már én is arra, hogy szexkapcsolatot keresek, de az nem elég. Ide-oda eljárni összeköltözés nélkül, na ilyen nincs, vagy rossz környezetben élek.
2020. ápr. 6. 17:23
 18/29 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Nyilván nem a szakmunkás körökben kell mozogni és akkor látni fogod, hogy nem csak sörhasú, félkopasz, szakadt csövesek vannak, hanem éppen ellenkezőleg. Én nagyon sok negyvenes jó pasit látok. (Sokkal többet, mint ahány negyvenes jó nőt, csak mondom)
2020. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem élsz rossz környezetben, csak tudod ahogy telik az idő, egyre több rossz tapasztalatot szereznek a férfiak a nőkkel kapcsolatban. Az a férfi, amelyik nem engedi el magát (amelyik képes empátiára, tud szeretni és nem csak saját magát, ad magára, sportol, épít, és még tehetséges is) azt 30-40körül már úgy becsapta egy némber, hogy többet nő felé nem néz. Úgy tervezi az életét, hogy ilyet többet ne tudjon koppanni. Nyilván többsége még próbálkozik párszór, azt mikor látja a tinderen az egónövelő állatokat, a lenéző tekinteteket, a pénzsóvárgást, az önző kicsinyes ostoba nőstényeket, stb... egyszerűen elege lesz és megutálja őket. Én is és szerintem rajtam kívül is jó páran így jártak. Akiket te mondasz, dagadtak, semmirekellők, nah nyilván azt veszed észre, mert azt keresed. A hibát keresed, és nem azt, amivel előrébb mehetsz. Ehhez tudni kell belőni magad a világba, tudni kell "hol a helyed", nem pedig braddpitt félékre lődözni meg nyivákolni, hogy a többi mind lúzer. Vagyis csinálhatod, de az idő neked is úgy telik, és később még svábiandrásbáttya kategória se fog jutni, nem ám híresség. Hiába vagy te normális, tételezzük fel így van, de a másik 2 millió selejt, akkor téged is bespatujáznak és nem fognak foglalkozni veled, mármint az értelmesebbje. Akiket annyira utálsz, azok igen, de azoknak meg mind1 lesz ki a nő személy. Te meg nyilván ezt veszed észre. Többségi elv. Mint minden társadalom, a magyar is olyan, mint amilyenek a bennük élő nők. A nő választja ki azt az udvarlót, akitől gyereket szeretne. Mivel az udvarlókat elüldözték, megcsonkították, maradnak a "selejtek", ezekből tudsz válogatni.
2020. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Akinek bradpitt kell, meg is érdemli. Nem nyivákolásból tettem fel a kérdést, hiszen valójában eddig nem is kerestem partnert, csak felmértem a kínálatot a közelemben. Félreértés ne essék, nem adonisz érdekel, se pénzeszsák. Abban viszont biztosan van valami, amit mondasz, hogy sebeket szereztek. Ez a nőkkel is így van. Ezeken viszont túl kell lépni. Aki nem teszi, abból lesz az elhanyagolt.
2020. ápr. 6. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!